کد خبر: ۱۴۸۸۱۶
زمان انتشار: ۱۹:۱۷     ۲۴ تير ۱۳۹۲
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: مشخص نیست از کی در تمرینات حاضر می‌شوم و دو روز دیگر وضعیت مصدومیتم مشخص می‌شود.

سایت باشگاه استقلال، احمد جمشیدیان در خصوص وضعیت خود اظهار داشت: متاسفانه از ناحیه عضله شکم دچار آسیب‌دیدگی شدم و طی این چند روز تحت نظر دکتر نوروزی مشغول مداوای خود هستم.مشخص نیست از کی می‌توانم در تمرینات استقلال حاضر شوم و قرار است دکتر نظر نهایی خود را تا دو روز دیگر در خصوص وضعیتم اعلام کند. امیدوارم مشکل خاصی وجود نداشته باشد و هر چه زودتر بتوانم در تمرینات تیم شرکت کنم.

جمشیدیان در ادامه در خصوص اردوی اوکراین گفت: ما اردوی خیلی خوبی را در اوکراین سپری کردیم و جدا از این بردی که مقابل دیناموکیف به دست آوردیم از نظر روحی و روانی خیلی به ما کمک کرد تا بتوانیم با شروع لیگ از آن استفاده لازم را ببریم.

این بازیکن با ابراز امیدواری از موفقیت استقلال در فصل جدید، اظهار داشت: خوشبختانه استقلال خیلی خوب یارگیری کرد و به نظرم ما در فصل جدید هم می‌توانیم سال خوبی را بگذرانیم. البته با توجه به اینکه باید در 4 جبهه بجنگیم کار خیلی سختی را پیش رو داریم اما مهم این است که در این نبردهای سخت سربلند از میدان خارج شویم.

وی در پایان گفت:من به آینده استقلال امیدوار هستم و فکر می‌کنم بتوانیم در این فصل ستاره سوم را به دست بیاوریم و از قهرمانی فصل گذشته هم دفاع کنیم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها