کد خبر: ۱۴۸۸۱۸
زمان انتشار: ۱۹:۱۸     ۲۴ تير ۱۳۹۲
خاتمی هول شد به جای روحانی وزیر معرفی کرد!
به دنبال تعیین تکلیف فتنه‌گران برای وزارتخانه‌های کشور و اطلاعات و علوم، خاتمی نیز تکلیف وزارت ارشاد را معلوم کرد.

روزنامه کیهان امروز دوشنبه 24/04/92 نوشت: به دنبال تعیین تکلیف فتنه‌گران برای وزارتخانه‌های کشور و اطلاعات و علوم، خاتمی نیز تکلیف وزارت ارشاد را معلوم کرد.

پیش از این نیز برخی عناصر فتنه‌گر فراری به همراه برخی عناصر داخلی برای وزارتخانه‌هایی مانند اطلاعات، کشور و علوم خط و نشان کشیده و با اشاره به حضور برخی دوستان خود در برخی کمیته‌های مشورتی خواستار روی کار آمدن کسانی شده بودند که با اصلاح‌طلبان و رویه عملکرد آنها در 16 سال گذشته هماهنگ باشند.

اکنون محمد خاتمی از عوامل فتنه 88 در جریان تماشای فیلم اصغر فرهادی می‌گوید وزیر ارشاد دولت یازدهم، احمد مسجدجامعی است.

او گفته که فرد مورد قبول برای وزارت ارشاد معلوم است و اسمش را نمی‌برم و نمی‌گویم اسمش آقای مسجد جامعی است.

پس از برکناری عطاءالله مهاجرانی از وزارت ارشاد، مسجد جامعی در دولت اصلاحات جانشین وی شد اما تندروی و ساختارشکنی در نشریات زنجیره‌ای تداوم پیدا کرد. نشریات زنجیره‌ای در دوره 8 ساله موسوم به اصلاحات، یکی از مراکز اصلی پمپاژ تشنج و فتنه‌گری بودند و نقش اصلی را در راه‌اندازی فتنه و آشوب تیر 1378 ایفا کردند. یک سال بعد رهبر معظم انقلاب از فعالیت پایگاه مطبوعاتی دشمن در کشور انتقاد کردند اما وزارت ارشاد دولت اصلاحات در آن دوره عملاً هیچ نقشی در سالم‌سازی عرصه رسانه‌ای نکرد بلکه خود از حامیان جریان آلوده به بیگانه بود.

احمد مسجد جامعی در چهارمین دوره انتخابات شوراها با کسب حدود 10 درصد کل آرا (280 هزار رأی از مجموع دو میلیون و هشتصد هزار رأی) به شورای شهر تهران راه یافت.

برخی اعضای تندرو حزب مشارکت اخیراً در اظهارات رسانه‌ای پیش‌گویی کرده‌اند که طیف متبوع آنها احتمالاً اغلب وزارتخانه‌ها را قبضه خواهد کرد. آنها حضور برخی دوستان خود در کمیته‌های مشورتی دکتر روحانی را قرینه چنین توقعی برشمرده‌اند.

برخی خبرها حاکی است که رئیس جمهور منتخب از اظهارنظرهایی از موضع بالا و طلبکارانه طیفی از اصلاح‌طلبان طی 2 هفته اخیر به شدت ناراحت است و در صورت تکرار این موارد احتمالاً مجبور به موضع‌گیری علنی خواهد شد.

اخیراً موسوی لاری وزیر کشور دولت اصلاحات در نشست حزب کار تصریح کرده بود نزدیکان روحانی باید کمک کنند تا او مفهوم تحول‌خواهی و اصلاح‌طلبی را درک کند(!)

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۷
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
رحیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۲۴ - ۲۶ تير ۱۳۹۲
۲۴
۸
کدوم خبرها حاکیست؟؟؟!!!!!! .

بابا رئیس جمهور منتخب از خود ماست . رئیس جمهور اصلاح طلبه و حمایت و پشتیبانی خاتمی و هاشمی روحانی رو رئیس جمهور کرد . اینو از یه بچه دو ساله هم بپرسی به سادگی پاسخ میده . حالا شما هی بشینین بخواین بگین که رئیس جمهور اصلاح طلب نیست . روزی که ملت از انتخاب روحانی شاد بودند و در خیابان ها به شادمانی میپرداختند شماها ناراحت بودین به خدا . همه و همه میدنیم که ناراحتیتون از اینه که روحانی با اقتدار اول شد .
پاسخ
ایرانی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۳:۲۰ - ۲۶ تير ۱۳۹۲
آقا رحیم لطفا روزنامه جمهوری اسلامی 26/4/92را مطالعه نمایید تا کمی بیشتر از نظرات اقای هاشمی باخبر شوید.
اشکان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۷:۱۲ - ۲۷ تير ۱۳۹۲
رحیم داداش تو اصلا نفهمیدی چی شده ..خیلی شوتیا... تو مگه تو اوگاندا زندگی میکنی..ینی نفهمیدی..ای وای بر تو!
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۰:۵۰ - ۲۷ تير ۱۳۹۲
۴
۱۲
ايشان از 50ميليون رأي دهنده 18ميليون راجلب اعتماد فرموده‌اند ترجمه فارسيَش ميشود كه 32 ميليون را سلب اعتماد فرموده‌اند.
هذا بيان للناظرين
پيروزي اَشرافيتِ بند و بستچيِ با بيگانگان(از شاهِ عربستان و مباركِ مصر تا جورج‌سوروسِ بين‌المللي و...) و باجگير از مردمِ ايران(از كرباسچي و غرضيِ كارگزارِ سازندگي تا صدقه‌گيرانِ از شهرام جزايري و روشنفكران و...)؛ گوارايِ پادوهايشان كه عَلَمِ تحقير و تخريبِ احمدي‌نژاد را؛ عليرغم نهيِ مكرر و مؤكد رهبرِ بصيرمان، بر كول گرفتند و تا نهايت دنائت يك‌نفَس دويدند.

امام خامنه ای در باره دولت احمدي‌نژاد فرمودند: « این دولت قطار انقلاب را به ریل اصلی برگرداند »
هاشمي رفسنجاني بعد از پيروزي روحاني: "مردم" ریل آیندۀ کشور را عوض کردند
پاسخ
علی
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۱:۳۱ - ۲۷ تير ۱۳۹۲
۱۴
۲
این نوشته های شما منو یاد روزها حمله طالبان به مردم افغانستان و طرز فکر انان و شکستن ویدئو داشتن ریش اجباری و.... می اندازد . وقتی رای دادیم و یکی انتخاب شد حالا باید همه به او این فرصت 4 سال را بدیم و حتی کمکش کنیم تا کشورمون را بسازیم . بهرحال همیشه در انتخابات تعدادی بازنده می شوند دلیلی نیست که کارشکنی کنند.از این افکار جاهلیت هم بیان بیرون کمی به دنیا اطاف بنگرید ببینید ما کجاییم! همه ما کشورمان را دوست داریم و آبادانی اون آرزوی همه ماست.
پاسخ
فرزاد
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۲۷ تير ۱۳۹۲
۱
۰
درود بر خاتمي به توان بي نهايت
پاسخ
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۰۹:۵۷ - ۲۸ تير ۱۳۹۲
۱
۰
شماها خودتون رییس جمهور منتخب رو زیر منگنه قرار میدید تا علیه اصلاح طلب ها موضع گیری کنه.
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها