کد خبر: ۱۴۸۸۷۷
زمان انتشار: ۰۷:۰۱     ۲۵ تير ۱۳۹۲
شاید برایتان جالب باشد که بدانید وی تا کنون چهار بار ازدواج کرده و هر چهار بار با وجود داشتن فرزندان متعددهم کارش به جدایی انجامیده است.
شبکه ایران؛ لوتار ماتئوس یکی از ستارگان بزرگ تاریخ فوتبال آلمان است و از بسیاری لحاظ رکورددار است،150 بازی برای تیم ملی فوتبال آلمان انجام داده، 25بازی برای آلمان در پنج دوره از جام جهانی در بین سالهای 1982 تا1998، و از آن گذشته 100 بازی در لباس باشگاه‌های بروسیا مونشن گلادباخ، بایرن مونیخ و اینتر میلان در چارچوب رقابتهای باشگاه‌های اروپا دارد.

ماتیوس اما در زندگی شخصی به هیچ عنوان مانند زندگی ورزشی موفق نبوده است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید وی تا کنون چهار بار ازدواج کرده و هر چهار بار با وجود داشتن فرزندان متعددهم کارش به جدایی انجامیده است.

نخستین باری که وی ازدواج کرد، به سال 1981 میلادی مربوط می‌شود. در آن هنگام با سیلویا پیمان زندگی بست که حاصل آن دو دختر بود. این زندگی مشترک در سال 1992 به بن‌بست طلاق خورد.

در سال 1994 وی با لولیتا مورنا، دانشجوی سوئیسی ازدواج کرد. ثمره این ازدواج، پنج‌سال زندگی و تولد یک پسر بود.

ماتیوس پس از آن‌که در سال 1999 از همسر سوئیسی‌اش جدا شد، اظهار ‌داشت دیگر به سراغ تجربه تکرار پیمان ‌زناشویی نخواهد رفت اما او بار دیگر ازدواج کرد و ماریجانا کاستیچ، اهل صربستان سومین همسر این بازیکن اسبق آلمانی شد ولی در سال 2007 او اعلام طلاق کرد.

کمی پس از آن وی با کریستیانا لیلی‌یانای اوکراینی آشنا شد و ازدواج کرد و درست در نخستین روز سال 2009 میلادی خبر طلاق این دو در لاس‌وگاس امریکا انتشار یافت.

دو سال قبل دست از چهارمین پیمان زناشویی کشید، اواز چند ماه قبل با آریدانه، دانشجوی 24ساله رشته روانشناسی آشنا شده است.

این موضوع سبب شد تا رسانه‌‌های کشورش اخبار مربوط به آن را منعکس کنند و حتی گزارش دهند به‌زودی ازدواج این دو تحقق خواهد یافت؛ اما درست در زمانی که فوتبالدوستان آلمانی منتظر جشن ازدواج این چهره بودند، انتشار خبری تعجب همگان از جمله آریدانه را برانگیخت.

این خبر جنجالی مربوط به آشنایی کاپیتان اسبق ژرمن‌‌ها با یوانا توژینکی 27ساله است. برخی رسانه‌‌های محلی نوشتند این خانم27ساله ششمین زن زندگی بازیکن سال‌‌های دور آلمان‌‌ها به شمار می‌رود و حتی پیشنهاد ازدواج نیز دریافت کرده است. با انتشار این خبر، جنجال تازه‌ای درباره وی به وجود آمد زیرا آریدانه در گفت‌وگو با یک نشریه خانوادگی عنوان کرد از بی‌تعهدی ستاره پیشین شوکه شده و نمی‌تواند چنین رفتاری را درک کند. ماتیوس که در دوران جوانی، چهره‌ای موفق و حتی جهانی بود، به تعبیر خود ژرمن‌‌ها در زندگی خصوصی و تشکیل خانواده، یکی از ناموفق‌ترین‌‌های جهان به شمار می‌رود.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها