کد خبر: ۱۴۸۹۸۷
زمان انتشار: ۱۶:۰۶     ۲۵ تير ۱۳۹۲
بازیکنی را که استقلال دو سال پیش نخواست و دیپورت کرد، حالا با پیراهن شماره 10 قهرمان فصل گذشته لیگ آرژانتین در میانه میدان این تیم جولان می دهد.

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی، این آقای شماره 10 که با پیراهن قرمز و مشکی تیم نیو ولز اولد بویز آرزانتین در عکس مشاهده می شود، برای ایرانی جماعت و مخصوصا استقلالی ها نمی تواند خیلی ناآشنا باشد. او همان رینالدو کروزادوی پرویی است که یک سال و نیم با نظر مرفاوی و مظلومی به نیمکت استقلال پرچ شد و در این مدت تعداد بازی هایش به عدد 20 هم نرسید. بعد هم به بهانه ناکارآمدی دیپورت شد و طلبش هم داشت دردسر زیادی برای استقلال در فیفا ایجاد می کرد.


حالا رینالدوی پرویی شماره 10 می پوشد، شماره ای که در آرژانتین به خاطر دیه گو مارادونا مقدس است و تن هر بازیکنی نمی رود. فقط ستاره ها هستند که این شماره را برتن می کنند. رینالدو  در سال جاری میلادی به قهرمان فصل گذشته آرژانتین پیوسته و طی 13 بازی 2 گل هم برای این تیم به ثمر رسانده است. البته او قبل از نیوولزاولد بویز برای دو سال در تیم کیه وو ایتالیا بود و 30 بازی هم برای این تیم انجام داد. آیا مرفاوی و مظلومی در مورد او و عدم استفاده مفید از این بازیکن کج سلیقگی نکردند؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها