کد خبر: ۱۴۹۰۶۶
زمان انتشار: ۲۰:۰۱     ۲۵ تير ۱۳۹۲
هافبک تيم فوتبال تراکتورسازي تبريز گفت: هواداران پرسپوليس نبايد به کريمي و انصاري فرد توهين کنند
مهدي کياني درباره شرايط تيم تراکتوراظهارداشت: تا روز بازي با پرسپوليس به شرايط ايده آل مي رسيم. تيم خوبي بسته شده و برنامه هاي آماده سازي تيم هم مطابق انتظار کادرفني پيش رفته است. آمادگي جسماني بازيکنان بالا است و فقط نياز داريم در شرايط بازي قرار بگيريم.

به گزارش اوج ، وي درباره دشواري بازي تراکتور و پرسپوليس گفت: بازي براي هر دو تيم سخت است. اينطور نيست که فقط تماشاگران پرسپوليس به ورزشگاه بيايند و کار را براي ما سخت کنند. هواداران تراکتور هم هميشه نشان داده اند که تيم را تنها نمي گذارند و همه جا هوادار تيمشان هستند.

کياني در خصوص حضور انصاري فرد در تراکتور گفت: بايد به مديريتباشگاه به خاطر جذب انصاري فرد تبريک بگويم. او بازيکن بزرگي است و لياقت حضور در جام جهاني را دارد و من اميدوارم او از تراکتور به تيم ملي برسد.

وي درباره حساس شدن بازي پرسپوليس و تراکتور به دليل حضور انصاري فرد و کريمي افزود: بله همين طور است. بازي پرسپوليس و تراکتور امسال به دليل حضور اين دو بازيکن در تراکتور حساس ترشده است. اميدوارم هواداران پرسپوليس برخورد خوبي با اين دو بازيکن داشته باشند و فقط به فکر تشويق تيمشان باشند.

کياني ادامه داد: امسال همه به تراکتور به چشم يک مدعي قهرماني نگاه مي‌کنند. ما بعد از 2 نايب قهرماني حتما امسال بايد قهرمان شويم تا دل هواداران را به دست آوريم.

وي در خصوص اينکه آيا حضور ستاره ها در اين تيم براي تراکتور مشکل ساز نمي شود؟ خاطرنشان کرد: مطمئن باشيد چنين اتفاقي نمي افتد. چون جلالي مربي بزرگي است و مي داند چطور بايد ستاره ها را مديريت کند.

کياني در خصوص شايعه قهرش از تراکتور گفت: قهر ديگر چيست؟ من ديروز به دليل شرکت در مراسم ختم يکي از بستگانم نتوانستم در تمرين حاضر شوم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها