کد خبر: ۱۴۹۰۹۹
زمان انتشار: ۰۴:۳۰     ۲۶ تير ۱۳۹۲
دروازه‌بان تیم فوتبال استقلال تاکید کرد با جدایی جواد نکونام از این تیم موافق نیست. رحمتی اعلام کرد برای اینکه درد دل‌هایش را مطرح کند سه راه بیشتر ندارد. سیدمهدی رحمتی در گفتگو با سایت شخصی خود درپاسخ به این سوال که عدم انتخاب شما به عنوان بازیکن برتر فصل دوازدهم حرف و حدیث‌هایی را به همراه داشت گفت: لیگ دوازدهم نقطه اوج من در دوران فوتبالم بود طبق اعلام رسانه‌ها در 27 بازی موفق شدم دروازه استقلال را البته با کمک مدافعان بسته نگه دارم. طبق شنیده‌های من مجموع امتیازاتم در میان کاندیداهای انتخاب بهترین‌های فصل با نمره 205 بالاتر از سایرین بود، اما انتخاب نشدم و باید بگویم وقتی که من آن تصمیم تاسف برانگیز را درباره کناره‌گیری از تیم ملی گرفتم باید تا مدتها تاوان آن را پس بدهم.
وی همچنین در مورد اینکه که برخی جدایی نکونام از استقلال را به او ربط می‌دهند؟ گفت: از این قبیل شایعات همیشه وجود داشته در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست یک بازیکن برایش شرط و شروط بگذارد، در شان سیدمهدی رحمتی نیست از این شرط‌ها بگذارد، اگر قرار به این کارها بود پس من با برخی‌ها چه فرقی داشتم. من نه تنها مخالف ماندن نکونام در استقلال نیستم بلکه مخالف جدایی ایشان از تیم‌مان هستم.
رحمتی در پایان گفت: صادقانه باید بگویم دلم از برخی مسائل خون است اما عقل می‌گوید بیان درد دلهایم می‌تواند تبعات سنگینی داشته باشد. منصب و نفوذ و جایگاه خاصی ندارم که بتوانم با تکیه بر آن حرف‌هایم را بزنم. چون مرا محروم می‌کنند که از این بابت خودم و سپس تیمم متضرر خواهیم شد. سه راه برایم باقی مانده: یا حرف‌هایم را بزنم و محروم شوم، یا به من اجازه بدهند این حرف‌ها را مطرح کنم و قول بدهند محرومم نکنند و یا اینکه صبر کنم پس از خداحافظی از دنیای بازیگری این مطالب را بازگو کنم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها