کد خبر: ۱۴۹۱۳۰
زمان انتشار: ۱۱:۰۸     ۲۶ تير ۱۳۹۲
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بحث کریم انصاریفرد اگر من هم جای علی دایی بودم، همینطور عمل می‌کردم چرا که یک مربی باید به کل تیم نگاه کند.
به گزارش 598، رضا شاهرودی درباره پرسپولیس و پیش‌بینی‌اش از شرایط این تیم در لیگ سیزدهم، تاکید کرد:  پیشاپیش درباره شرایط تیم پرسپولیس قضاوت نمی‌کنم ولی بطور کلی با توجه به خبرهایی که می‌شنوم به نظرم می‌رسد که پرسپولیس شرایط خوبی دارد و خوب پیش می‌روند. یکی از مزیت‌ها این است که بازیکنان با انگیزه‌ای جذب شده‌اند که می‌خواهند در فوتبال ترقی کنند و امیدوارم با آوردن حداقل یک جام دل هواداران را شاد کنند.
 
وی درباره اینکه بعضی اعتقاد دارند، تعداد بازیکنان جوان تیم ناگهان زیاد شده است تصریح کرد: من فکر می‌کنم الان ترکیب خوبی از بازیکنان با تجربه و جوان بوجود آمده است. جوان‌هایی که آمده‌اند هم، کم تجربه و بازی ندیده نیستند و این ترکیبی که علی دایی انتخاب کرده، منطقی و خوب به نظر می‌رسد. به هر حال سرمربی او است و از نزدیک با تیم درگیر است و می‌داند نیازها چه بود. من فکر می‌کنم پرسپولیس خریدهای حساب شده‌ای انجام داد.
 
به گزارش سایت باشگاه پرسپولیس، شاهرودی خاطر نشان کرد: مهمتر از بازیکنانی که اضافه شده‌اند، مدیریت و نظمی است که علی دایی و تیم انتخاب کرده است. شاید تفاوت اساسی تیم با سال گذشته این باشد. وقتی دیدم او بازیکنی را که در دوران آماده سازی در تمرینات حاضر نشد، قبول نکرد، گفتم این نشان می‌دهد در این تیم نظم و کار گروهی حرف اول را می‌زند.
 
بازیکن پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این سخن او به معنای تایید عدم انتخاب کریم انصاری‌فرد است؟ گفت: بحث به خود انصاری‌فرد مربوط نمی‌شود. او بطور قطع بازیکن خوبی است. شاید خود علی دایی بیش از هر کسی می‌خواست این بازیکن را در اختیار داشته باشد چون خود او در ترقی وی نقش بزرگی داشت، اما من خودم مربی هستم. سختی مربیگری به همین تصمیمات است. من هم جای علی دایی بودم همین تصمیم را می‌گرفتم چون شما باید به همه تیم و آینده فکر کنید.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها