کد خبر: ۱۴۹۱۶۱
زمان انتشار: ۱۲:۰۷     ۲۶ تير ۱۳۹۲
رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان گفت: تاکنون استعفایی از خوروش به دست ما نرسیده که بخواهیم آن را بررسی کنیم.

محمد ترابیان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اینکه چرا هیئت مدیره سپاهان استعفای رسول خوروش را بررسی نکرده است، عنوان کرد: هنوز استعفایی به دست ما نرسیده که بخواهیم آن را بررسی کنیم. اینکه خوروش در تمرینات تیم شرکت نمی کند حتما دلیل دیگری دارد. نه استعفایی به ما داده شده و نه چنین چیزی را قبول می کنیم. باشگاه سپاهان مشکلی ندارد مگر اینکه برای آن مشکل درست کنند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه سپاهان در ارتباط با هجمه ای که به این باشگاه بابت خرج های میلیاردی می شود، عنوان کرد: سوالی که منطقی نباشد جوابی هم ندارد. هیئت مدیره اصلی فولاد مبارکه از چند کارخانه اصلی کشور تشکیل شده است و بودجه باشگاه هم مشخص است و ریالی بیشتر از بودجه در نظر گرفته شده نمی توانیم خرج کنیم. سپاهان تنها باشگاهی است که حسابرس قانونی دارد و مجمع عمومی هم نظارت می کند. سپاهان با منطق جلو می رود و فرقش با باشگاه های دیگر این است که حساب و کتاب دارد.

وی ادامه داد: ما این حرف هایی که زده می شود را از یک گوش در و از گوش دیگر دروازه می کنیم. همان طور که آقای رحیمی گفت ما حاضریم تمامی دفاتر مالی خود را در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهیم و باشگاه های دیگر هم همین کار را کنند. سپاهان همیشه بر اساس منطق پیش رفته است و تمامی دخل و خرج ها مشخص است بنابراین جوابی به آنهایی که جور درست می کنند تا خودشان را زیر سوال نبرند نداریم. ما باید پاسخگوی مجمع کارخانه فولاد مبارکه باشیم که هستیم. حالا هزاران بار از این حرف ها پشت سر سپاهان بگویند. تمامی عملکرد ما قانونی است و می توانیم آن را ثابت کنیم.

ترابیان تصریح کرد: دو سال است که مربی خود را تغییر نداده ایم و سعی کردیم جابجایی بازیکن کمتری داشته باشیم و چون طبق اصول پیش می رویم عده ای برایشان قابل هضم نیست.

وی در پاسخ به این سوال که بودجه سپاهان چقدر است گفت: این موضوع محرمانه است چون باشگاه های دیگر اعلام نمی کنند اما قطعا بودجه سپاهان ۴۰ میلیارد تومان نیست. شما می توانید تفاوت سپاهان با باشگاه های دیگر را از بازیکنان جدیدی که جذب شده اند بپرسید.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها