کد خبر: ۱۴۹۲۰۶
زمان انتشار: ۱۳:۱۵     ۲۶ تير ۱۳۹۲
پیشکسوت فوتبال پرسپولیس گفت: «اگر من هم جای علی دایی بودم، همینطور عمل می‌کردم. شاید او هم دوست داشت انصاری فرد را نگه دارد ولی مربی باید به کل تیم نگاه کند.»

به گزارش 598 به نقل از جام ورزشی؛ رضا شاهرودی در خصوص شرایط پرسپولیس اظهار داشت: «پیشاپیش درباره شرایط تیم پرسپولیس قضاوت نمی‌کنم ولی به طور کلی با توجه به خبرهایی که می‌شنوم به نظرم می‌رسد که پرسپولیس شرایط خوبی دارد و خوب پیش می‌روند. یکی از مزیت‌ها این است که بازیکنان با انگیزه‌ای جذب شده‌اند که می‌خواهند در فوتبال ترقی کنند و امیدوارم با آوردن حداقل یک جام دل هواداران را شاد کنند.»

 

وی درباره اینکه بعضی اعتقاد دارند، تعداد بازیکنان جوان تیم ناگهان زیاد شده است تصریح کرد: «من فکر می‌کنم الان ترکیب خوبی از بازیکنان با تجربه و جوان بوجود آمده است. جوان‌هایی که آمده‌اند هم، کم تجربه و بازی ندیده نیستند و این مخلوطی که علی دایی انتخاب کرده است منطقی و خوب به نظر می‌رسد. به هر حال سرمربی او است و از نزدیک با تیم درگیر است و می‌داند نیازها چه بود. من فکر می‌کنم پرسپولیس خریدهای حساب شده‌ای انجام داد.»

 

شاهرودی خاطر نشان کرد: «مهم تر از بازیکنانی که اضافه شده‌اند، مدیریت و دیسیپلینی است که علی دایی و تیم انتخاب کرده است. شاید تفاوت اساسی تیم با سال گذشته این باشد. وقتی دیدم او بازیکنی را که در دوران آماده سازی در تمرینات حاضر نشد، قبول نکرد، گفتم این نشان می‌دهد در این تیم نظم و کار گروهی حرف اول را می‌زند.»

 

بازیکن پیشین پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا این سخن او به معنای تایید عدم انتخاب انصاری فرد است؟ گفت: «بحث به خود انصاریفرد مربوط نمی‌شود. او به طور قطع بازیکن خوبی است شاید خود علی دایی بیش از هر کسی می‌خواست این بازیکن را در اختیار داشته باشد چون خود او در ترقی وی نقش بزرگی داشت، اما من خودم مربی هستم. سختی مربیگری به همین تصمیمات است. من هم جای علی دایی بودم همین تصمیم را می‌گرفتم چون شما باید به همه تیم و آینده فکر کنید.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها