کد خبر: ۱۴۹۲۳۹
زمان انتشار: ۱۴:۰۷     ۲۶ تير ۱۳۹۲
علی کفاشیان می گوید فوتبال بلد نیست تا در بازی نمایشی شنبه شب ورزشگاه آزادی به میدان برود.
به گزارش 598 ،علی کفاشیان در گفت و گو با خبرگزاری خبرآنلاین از مشکلات پیش روی فوتبال سخن گفت . از او درباره بازی شنبه شب بین ملی پوشان و بازیکنان تیم 98 پرسیدیم که گفت:« این بازی به خواست دفتر ریاست جمهوری و وزارت ورزش برگزار می شود. ما هم برگزار کننده مسابقه هستیم . البته قرار شده است آقای رئیس جمهور هم آن روز در ورزشگاه باشند.»
اما او وسوسه نشده که خودش هم در کنار رئیس جمهور و ملی پوشان دو نسل مختلف بازی کند؟ رئیس فدراسیون در پاسخ به این سئوال خیلی صریح می گوید:« نه بابا من فوتبال بلد نیستم. من فقط بلدم بدوم. یادت نیست با قطبی رفته بودم قطر؟ آنجا هم صبح به صبح می رفتم بچه ها تمرین می کردند من هم دور زمین می دویدم. این کاری است که بلد هستم. شنبه شب هم خیلی کار کنم ، می توانم وقتی بچه ها بازی می کنند ، نهایتش دور زمین بدوم . حالا اگر آقای رئیس جمهور و ملی پوشان بازی کنند ،من هم می توانم دور زمین بدوم ؛ می توانم دورشان بگردم در پیست تارتان!»
او سپس درباره مشکلات مالی فدراسیون می گوید :« متاسفانه ما برای برگزاری و تدارک دیدن تیم ملی نوجوانان مان مشکل داریم. در گزارشی که خودتان نوشته بودید نشان می داد که تمام دریافتی ما در طول یکسال چقدر بوده است. اصلا کل دریافتی وزارت ورزش شده بود 40 میلیارد تومان که هزینه یکسال فدراسیون فوتبال است. باید این مشکل حل شود. ورزش و شور نشاطی که در جامعه ایجاد می کند از بزرگترین سرمایه های ملی است که باید برایش هزینه کنیم . نه اینکه الان تیم ما رسیده به جام جهانی اما واقعا دست مان خالی است و برای درآمدزایی و جذب اسپانسر هم ، اسپانسرها می آیند جلو ، پای قرارداد که می رسیم یکباره جا می زنند. الان ما در تلاشیم اسپانسری پیدا کنیم تا بتوانیم تیم نوجوانان را به اردو بفرستیم. مهدی مهدوی کیا چند روز قبل پیش من آمد و گلایه داشت. من هم شرایط را برایش گفتم. او لطف دارد و قرار شد خودش هم تلاش کند تا شرایط اعزام تیم ملی را به یک اردوی خوب آلمانی فراهم کند. »
کفاشیان درباره بحث میزبانی جام ملت های آسیا هم گفت:« چند روز است که با نهادهای مختلف رایزنی می کنم. هیچ کس پای این برگه ها را امضاء نمی کند. فقط 10 روز دیگر زمان داریم و بعدش ما خیلی ساده از این رقابت کنار گذاشته می شویم. من هشدار می دهم که بعدش کاری نمی شود کرد. الان باید این شرایط حساس درک شود و مسئولان محترم ذیربط پا پیش بگذارند و مساعدت کنند تا ما این فرصت را از دست ندهیم .»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها