کد خبر: ۱۴۹۲۵۵
زمان انتشار: ۱۴:۳۴     ۲۶ تير ۱۳۹۲
اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در آخرین جلسه‌ این شورا که به ریاست محمود احمدی‌نژاد برگزار شد، از رئیس جمهور تقدیر کردند.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، جلسه 735 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور برگزار شد که در این جلسه مخبردزفولی دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی با بیان اینکه جلسه امروز آخرین جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست احمدی‌نژاد بود، گفت: اعضای جلسه به پاس تلاش‌های موثر و اهتمام احمدی‌نژاد در شورایعالی انقلاب فرهنگی، از وی تقدیر و تشکر کردند.

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود: اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی برای احمدی‌نژاد در تمامی سنگرها به ویژه علمی و فرهنگی آرزوی موفقیت کردند.

عضو پیوسته فرهنگستان علوم جمهوری اسلامی ایران در ادامه از بررسی مسائل مختلف علمی و فرهنگی در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد و گفت: برخی از این موارد پس از آنکه به اتقان کافی و لازم برسد به اطلاع عموم خواهد رسید.

* تصویب سند گیاهان دارویی

عضو هیئت علمی دانشگاه تهران همچنین از تصویب نهایی سند گیاهان دارویی در این جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی خبر داد.

مخبر دزفولی گفت: جلسات آینده شورایعالی انقلاب فرهنگی پس از مراسم تنفیذ و تحلیف رئیس جمهور منتخب حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی برگزار می‌شود.

دبیر شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: شورایعالی انقلاب فرهنگی طبق روال موضوعات مختلف عرصه‌های علم و فرهنگ کشور را با هماهنگی و هدایت وی در دستور کار جلسات برای بررسی و تصویب قرار می‌دهد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها