کد خبر: ۱۴۹۲۶۰
زمان انتشار: ۱۴:۴۲     ۲۶ تير ۱۳۹۲
بقایی:
معاون اجرایی رئیس‌جمهور گفت: احمدی‌نژاد پس از پایان ریاست جمهوری در پاستور نمی‌ماند.
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، حمید بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار داشت: آنچه که آقای الهام ابلاغ کرده چیزی است که دولت هشتم نسبت به آن مصوبه داشته که روسای جمهور بعد از پایان ماموریت تشکیلات داشته باشند و در قانون خدمات مدیریت کشوری قید شده که رئیس‌جمهور و معاونش دفتر و محافظ داشته باشند.

وی تصریح کرد: در دولت قبل هم بوده و در دولت هشتم این مصوبه انجام شده ضمن اینکه این کار که آقای الهام انجام دادند برای همه رؤسای جمهور گذشته است و سایر روسای جمهور بنا به درخواست خودشان می‌توانند چنین دفتری را داشته باشند.

بقایی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه بعد از شروع به کار دولت نهم به آقای خاتمی گفتند از سعدآباد بیرون برود یادآور شد: ساختمان با تشکیلات بحث جداگانه‌ای است. یک وقت است که ساختمان در اختیار نهادی قرار بگیرد ولی اینکه پرسنل و محافظ داشته باشند، بحث دیگری است. خود آقای خاتمی هم محافظ دارد.

 

وی در پاسخ به این سوال که آیا احمدی‌نژاد با توجه به این مصوبه قصد دارد در پاستور بماند یا نه؟‌گفت: احمدی‌نژاد در پاستور مستقر نمی‌شود

معاون اجرایی رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود اظهار داشت: دروغ در کشور زیاد شده است؛ برخی گفتند آقای مشایی 300 سفر خارجی داشته و این دروغ محض است.

وی ادامه داد: همچنین رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس عنوان کرده بود خانواده بنده به آمریکا رفته است در حالی که خانواده من به آمریکا نرفته و ما محترمانه این موضوع را به وی انتقال دادیم اما او برای ما خط و نشان کشید.

وی همچنین درباره سفر خانواده‌اش به روسیه نیز گفت: خانواده من به روسیه هم نرفته است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۴:۴۷ - ۲۶ تير ۱۳۹۲
۰
۰
آقای بقایی بجای چاپلوسی ودفاع از احمدی نژاد به پرونده های گمشده سازمان تامین اجتماعی رسید گی کنید وفقط حرف مفت نزنید در عمل درستکار بودنتان را نشان دهید .
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها