کد خبر: ۱۴۹۴۱۳
زمان انتشار: ۰۸:۰۰     ۲۷ تير ۱۳۹۲
عضو منتخب شورای شهر چهارم تهران از مطرح شدن حدود 20 نام برای انتخاب شهردار آینده پایتخت خبر داد و گفت: قالیباف هم یکی از گزینه ها ست.
خبرگزاری مهر: عضو منتخب شورای شهر چهارم تهران از مطرح شدن حدود 20 نام برای انتخاب شهردار آینده پایتخت خبر داد و گفت: قالیباف هم یکی از گزینه ها ست.

دکتر رحمت الله حافظی به جلسه روز گذشته منتخبان شورای شهر چهارم با شهردار تهران اشاره کرد و گفت: در این جلسه که معاونین شهردار نیز حضور داشتند، آقای قالیباف گزارش کلان و کلی از روند اجرای برنامه های مدیریت شهری در 8 سال گذشته ارائه داد که در مجموع، گزارش مثبت و قابل قبولی بود.

وی با اشاره به اینکه گزارش شهردار تهران یک گزارش کلی بود، تاکید کرد: قرار شد در جلسات بعدی، معاونین شهردار به ارائه گزارش عملکرد از حوزه های خود بپردازند.

حافظی با اعلام اینکه در جلسه روز گذشته معارفه معاونین شهردار تهران انجام شد، اظهارداشت: گزارش عملکرد شهرداری تهران در مجموع قابل قبول و مثبت بود.

منتخب شورای شهر چهارم تهران در ارتباط با موضوع ابقای قالیباف در شهرداری تهران، گفت: ترجیح می دهیم در ارتباط با شهردار تهران، شاخصهایی تدوین کنیم و بر اساس آن، فرد مورد نظر برای مدیریت شهر تهران را گزینش کنیم.

وی با اعلام اینکه در حدود 20 نام برای عهده دار شدن این سمت مطرح شده اند، افزود: قرار شده روزمه این افراد را گرفته و در دو یا سه مرحله غربالگری شوند و در نهایت، از سه یا چهار نفر آنها دعوت کنیم که بیایند و برنامه های شان را برای شهرداری تهران ارائه دهند.

حافظی با عنوان این مطلب که قالیباف هم یکی از این گزینه هاست، گفت: بعد از جمع بندی برنامه های کاندیداهای نهایی، شورا برای انتخاب شهردار آینده تهران وارد بحث می شود که پیش بینی می کنیم در اولین جلسه بعد از رسمی شدن فعالیت شورای چهارم، بتوانیم شهردار تهران را انتخاب و معرفی کنیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها