کد خبر: ۱۴۹۶۶۱
زمان انتشار: ۱۹:۱۵     ۲۷ تير ۱۳۹۲
حمله یگان‌های ویژه رژیم صهیونیستی به زندان ایشل موجب زخمی شدن تعدادی از اسرای فلسطینی شد.

به گزارش فارس به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، یگان‌های ویژه ارتش رژیم صهیونیستی چهارشنبه شب با تجهیزات نظامی کامل به اسرای فلسطینی در زندان ایشل حمله کردند.

«عیسی قراقع» وزیر امور اسرا و آزادگان در کابینه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت: نیروهای یگان ویژه صهیونیستی به زندان ایشل یورش بردند و به دنبال آن درگیری‌هایی میان آنها و اسرای فلسطینی به وقوع پیوست که در نتیجه آن، شماری از اسرا زخمی شدند و 4 اسیر نیز به سلول‌های انفرادی انتقال داده شدند.

فروردین ماه گذشته نیز شمار زیادی از نظامیان رژیم صهیونیستی با حمله به بخش 11 زندان ایشل، 21 اسیر فلسطینی را به طرز وحشیانه‌ای تحت شکنجه قرار داده، سپس آن‌ها را به سلول‌های انفرادی انتقال دادند.

نظامیان رژیم صهیونیستی اسرایی را که به منظور اعلام همبستگی با اسیر «میسره ابو حمدیه» و در اعتراض به سیاست عدم ارائه خدمات پزشکی مناسب دست به اعتصاب غذا زده‌اند، مورد ضرب و شتم قرار دادند.

وزارت امور اسرا و آزادگان تشکیلات خودگردان فلسطین ضمن محکوم کردن این جنایت وحشیانه، خواستار مداخله فوری جامعه بین‌الملل و تمامی سازمان‌ها و نهادهای حقوقی به منظور توقف جنایت‌های دشمن صهیونیستی علیه اسرای فلسطینی به ویژه اسرای بیمار شد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها