کد خبر: ۱۴۹۷۹۱
زمان انتشار: ۱۶:۱۷     ۲۸ تير ۱۳۹۲
ساعت اوج ترافیک صبح گاهی تا پیش از ماه رمضان از ساعت 7 تا8 صبح بوده که اکنون به 8 تا 9 رسیده و همچنین ساعت خاتمه سفرها از ساعت 21 به 19 رسیده است و اکثر سفرها تا پیش از اذان مغرب صورت می‌گیرد.
به گزارش ایسنا، مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران می گوید :بلوار فرحزادی، خیابان ولیعصر، بزرگراه امام علی، بزرگراه رسالت، خیابان شریعتی، خیابان جلال آل‌احمد و... برخی از محورهایی هستند که در ماه رمضان پرتراکم و ترافیک بوده‌اند.
 
 
مدیر مرکز کنترل ترافیک شهر تهران با بیان اینکه ساعت اوج ترافیک صبح گاهی و عصرگاهی در ماه رمضان تغییر کرده است گفت: براساس بررسی های صورت گرفته سهم وقایع ترافیکی ناشی از نقص فنی خودروها و تصادفات تا پیش از ماه رمضان در تهران 60 درصد بوده که در این ایام به 50 درصد کاهش یافته است.
 
 
فتاحی گفت آمارها نشان از آن دارد که ساعت اوج ترافیک صبح گاهی تا پیش از ماه رمضان از ساعت 7 تا8 صبح بوده که اکنون به 8 تا 9 رسیده و همچنین ساعت خاتمه سفرها از ساعت 21 به 19 رسیده است و اکثر سفرها تا پیش از اذان مغرب صورت می‌گیرد.
 
 
وی ادامه داد: همچنین در بررسی های صورت گرفته نشان از کاهش 9 درصدی نقاط پر ترافیک معابر در ماه رمضان دارد و ترافیک در تقاطع‌های هوشمند نیز 9.3 درصد کاهش یافته است.
 
 
وی با بیان اینکه در ماه رمضان در مجموع کاهش ترافیک در شهر را داشتیم چرا که بسیاری از سفرهای غیر ضروری شهروندان حذف شده است، گفت: با این وجود به دلیل فشردگی زمان سفر در طول روز در برخی نقاط و ساعات ترافیک سنگین دیده می‌شود چنانچه 30 محور پرترافیک شهر در این ایام شناسایی شده و هماهنگی های لازم با پلیس راهور برای حضور و نظارت بیشتر بر این نقاط صورت گرفته است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها