کد خبر: ۱۴۹۸۱۳
زمان انتشار: ۱۸:۳۱     ۲۸ تير ۱۳۹۲
سرپرست تيم فوتبال تراکتورسازي گفت: صحبت‌هايي در خصوص رضايت‌نامه انصاري‌فرد انجام شده و براي گرفتن ‌آن مشکلي وجود ندارد.
حسن آذرنيا در مورد ديدار روز چهارشنبه تراکتور‌سازي مقابل آذرکوثر گفت: با توجه به اينکه هفته دوم ليگ برتر با گسترش فولاد بازي داريم نمي‌توانيم با اين تيم ديدار دوستانه داشته باشيم. مس سنگون نيز در تهران حضور دارد و تنها با دو تيم دسته سه اي هرماس و آذرگستر مي‌توانستيم بازي کنيم. يکشنبه با تيم هرماس روبرو شديم و چهارشنبه نيز به مصاف آذرگستر رفتيم. مسئولين اين دو تيم با ما همکاري خوبي داشتند و برنامه‌هاي تاکتيکي خود را در اين دو مسابقه مرور کرديم.

وي در مورد شرايط گيلسون و مارکو دو بازيکن خارجي اين تيم اظهار داشت: گيلسون مورد تائيد قرار نگرفت و دو روز پيش به کشور خود بازگشت. مارکو نيز همچنان در تمرينات حاضر است و مقابل آذرگستره تبريز به ميدان رفت. امروز و فردا مجيد جلالي نظر خود را در مورد او اعلام مي‌کند.

سرپرست تراکتور‌سازي در مورد اينکه مجيد جلالي اعلام کرده بود براي جاهاي خالي به دنبال بازيکنان خارجي است عنوان کرد: پيگير اين موضوع هستيم و اگر اين دو بازيکن نشد باز هم نفرات ديگر را بررسي مي‌کنيم. رزومه بازيکنان مدنظر ما است واقعيت موضوع اين است که دوست داريم بازيکني جذب کنيم که مورد تائيد همه باشد.

آذرنيا در مورد رضايت نامه کريم انصاري‌فرد و اينکه پرسپوليسي‌ها گفته‌اند رضايت نامه نمي‌دهند اظهار داشت: در اين ارتباط اقدامات لازم را انجام داده‌ايم و فکر نمي‌کنم مشکل خاصي وجود داشته باشد. طي صحبت‌هاي که شده محمد رويانيان اعلام کرد همکاري مي‌کنم و تعامل خوبي وجود دارد.

وي در مورد ديدار مقابل پرسپوليس در هفته اول ليگ برتر گفت: پرسپوليس تيم بزرگي است و هواداران خوبي دارد. کادر فني ما به خوبي آنها را آناليز کرده واقعيت امر اين است که تراکتور‌سازي ديگر فقط به دنبال کسب موفقيت است و نام بزرگ اين تيم هدف‌هاي مهمي را دنبال مي‌کند. ما بازيکنان کادر فني مديريت و اعضاي کارداني داريم که براي کسب سه امتياز به ميدان مي‌رويم. پرسپوليس تيم بزرگي است اما ما هم تراکتور سازي هستيم و اين مسير طولاني را طي مي‌کنيم تا سه امتياز را کسب کنيم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها