کد خبر: ۱۴۹۹۶۱
زمان انتشار: ۱۳:۰۵     ۲۹ تير ۱۳۹۲
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من در جریان مذاکره با خلعتبری نیستم، رویانیان مدیر عامل تیم پیگیر گرفتن رضایت نامه خلعتبری از باشگاه عجمان امارات است.
به گزارش 598،سعید شیرینی سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران افزود: ما امروز آخرین بازی تدارکاتی مان را با تیم امید پرسپولیس  انجام می دهیم و بعد از آن آماده بازی با تراکتور سازی می شویم.

شیرینی درباره عملکرد تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات بیان داشت: ما تقریبا بازیکنان مد نظر دایی را جذب کردیم و از عملکردمان در فصل نقل و انتقالات رضایت داریم.

 وی درباره جوانگرایی تیم پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات گفت: سیاست علی دایی در فصل نقل و انتقالات جوانگرایی بود ما هم بر اساس این سیاست بازیکنان جوان را جذب کردیم.

 سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس درباره تفاهم با باشگاه سپاهان بیان کرد: اختلافاتی بین ما و تیم سپاهان در فصل نقل وانتقالات وجود داشت که با پا در میانی حسن زاده رئیس کمیته انضباطی برطرف شد.

 سرپرست تیم پرسپولیس در خصوص اختلافات بین پرسپولیس و ذوب آهن گفت: مسئولان ذوب آهن همانن همشهری شان  سپاهان باید در جلسه ای به دنبال برطرف کردن اختلافات باشند.

 وی در پایان خاطر نشان کرد: اگر مسئولان ذوب آهن بابت طلبی که از صادقیان دارند از او پول نگیرند و از این کار خودداری کنند ما هم از موضوع مان در مورد حدادی فر کوتاه می آييم و وی را در اختیار ذوب آهنی ها قرار می دهیم در غیر این صورت از طریق مراجع قانونی این موضوع را پیگیری می کنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها