کد خبر: ۱۴۹۹۷۳
زمان انتشار: ۱۳:۲۳     ۲۹ تير ۱۳۹۲
اگرچه محمدرضا عارف معاون اول دولت اصلاحات چهارروز قبل از انتخابات ریاست جمهوری از دایره رقابت ها کنار رفت اما هیچ گاه روایت درستی از دلایل کناره گیری وی در رسانه ها منتشر نشد. حسن رسولی سخنگوی ستاد انتخاباتی عارف این روزها روایتگر حوادث منتهی به کناره گیری عارف است. از تلاش های خاتمی گرفته تا آخرین روز منتهی به کناره گیری.

وی اخیرا در مصاحبه ای گفته:«با ورود آقای هاشمی برخی معتقد بودند که آقای عارف باید به سرعت انصراف بدهد که در همین راستا نامه ای هم در همان شب شنبه توسط خود من تهیه شد اما برخی دیگر از اعضای ستاد معتقد بودند که در ایران هیچ چیز ناممکنی وجود ندارد و ممکن است هزار و یک اتفاق تا شب انتخابات رخ دهد. در این میان آقای عارف در جلسه ای با آقای هاشمی موضوع انصراف را مطرح کردند که آقای هاشمی مخالفت کردند و گفتند این کار را نکنند.

 مهمترین استدلال آقای هاشمی هم این بود که رقیب تریبون های مختلفی دارد و بهتر است سخنان توسط افراد مختلف مطرح شود.»رسولی با اشاره به دلخوری عارف از کناره گیری گفته: «عارف ناراحت و دلخور بود اما نه به این دلیل که به نفع روحانی کنار رفت بلکه به دلیل برخوردها و عملکردی که در شورای مشورتی صورت گرفت. به این دلیل که بر خلاف وعده هایشان عمل کردند. برخی از دوستان از بیم اینکه آقای عارف کناره گیری را نپذیرد، بر خلاف نظر شورای مشاوران و نمایندگان نامزدها اقدام به مصاحبه و اعلام خبر اجماع به نفع آقای روحانی کردند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها