کد خبر: ۱۵۹۲۴۷
زمان انتشار: ۱۳:۲۷     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
سرمربی آرژانتینی بارسلونا با ابراز نگرانی از احتمال خانه‌نشینی مجدد هموطن خود، اعلام کرد در تمامی بازی‌ها مسی را به میدان نخواهد فرستاد.

598: خرارد مارتینو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال تیمش با اتلتیکومادرید در بازی رفت سوپرجام اسپانیا در ورزشگاه ویسنته کالدرون، با اشاره به تصمیم اخیرش در بازی بارسلونا در هفته نخست لالیگا که در آن لیونل مسی در اواسط نیمه دوم تعویض شد، گفت: بیرون آمدن او از زمین بازی تصمیمی بود که قبل از مسابقه هر دوی ما با آن موافقت کرده بودیم. من باید خیلی مراقب باشم که به او فشار نیاورم و 5 بازی متوالی او را در ترکیب قرار ندهم. برقراری تعادل اهمیت بسیار زیادی دارد.

 

مارتینو در ادامه در خصوص بازی بامداد فردای (پنج‌شنبه) تیمش برابر اتلتیکو مادرید نیز اظهار داشت: مسلماً هدایت بارسلونا بدان معناست که همیشه باید امیدوار باشید که بازی‌ها را ببرید چون غیر از این چیزی از شما انتظار نمی‌رود. امیدواریم که این جام را به خانه ببریم و کاملاً به این موضوع واقف هستیم که این بازی 180 دقیقه است.

 

مارتینو امشب برابر تیمی مردانش را به میدان می‌فرستد که سرمربی آن، دیه‌گو سیمئونه هموطن او است. وی در این باره تصریح کرد: تا به حال پیش نیامده بود که در این کشور با هم مربیگری کنیم. به نظر من دوران مربیگری سیمئونه ادامه‌ای برای دوران بازیگری او است. او باشگاه‌های بزرگی را مانند اتلتیکو مادرید هدایت کرده است. این تیم اکنون مانند خانه او شده است. او جام‌های فراوانی کسب کرده و تحسین افراد زیادی را برانگیخته‌ است.

 

سرمربی آرژانتینی بارسلونا با تاکید بر اینکه سوپرجام اسپانیا را جامی بی‌ارزش و کم اهمیت قلمداد نخواهد کرد، افزود: هر جامی که تیمم در آن شرکت کند برای من اهمیت دارد علاوه بر اینکه حس پیروزی و قهرمانی در یک جام هرگز مانند از دست دادن آن نیست، حتی اگر آن جام اهمیت لالیگا یا لیگ قهرمانان را نداشته باشد.

 

تیم‌های بارسلونا و اتلتیکومادرید ساعت 1:30 بامداد فردا (پنج‌شنبه) در خانه قرمزوسفیدپوشان پایتخت اسپانیا بازی رفت سوپرجام اسپانیا را برگزار خواهند کرد.

تسنیم
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها