کد خبر: ۱۵۹۲۹۴
زمان انتشار: ۱۴:۰۱     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
پاسخ ویسی به بختیاری‌زاده:
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان معتقد است که این تیم در لیگ برتر خواهد ماند؛ حتی اگر او نباشد.
عبدالله ویسی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد اظهارات سیاوش بختیاری‌زاده که در صحبت با رادیو استانی خوزستان به انتقاد شدید از وی پرداخته بود عنوان کرد: بازی حساسی با فولاد داریم و اینها می‌خواهند تمرکز من را به هم بریزند و منافع شخصی‌شان در میان است. او پرسپولیسی‌ترین آدم ایران است و حالا سنگ استقلال را به سینه می‌زند. می‌گویند من به بازیکن 30 ساله بازی می‌دهم در حالی که خودشان تا 40 سالگی بازی می‌کردند.

وی در مورد اینکه بختیاری‌زاده گفته او به خاطر 100 هزار تومان قرارداد بالاتر پیراهن فولاد را به زمین کوبید و به سپاهان رفت گفت: تاج حضور دارد و می‌تواند شهادت دهد. او آن زمان مدیر باشگاه سپاهان بود. آن زمان اسقلال اهواز به من یک میلیون می‌داد و من از سپاهان 800 هزار تومان کمتر گرفتم زیرا مشکل خانوادگی داشتم و حتی نامه‌‌ای هست که هنوز همسرم آن را دارد. بنابراین باید به اصفهان می‌رفتم.

ویسی اضافه کرد: همین امسال مسئولان صبا به من گفتند 120 میلیون طلبم از فصلی که در آن تیم بودم را می‌دهند و 150 میلیون هم با من قرارداد می‌بندند. مبلغی که آنها پرداخت می‌کردند بیش از استقلال خوزستان بود اما من به خاطر مردم خوزستان و این تیم از این پول گذشتم و حالا می‌خواهند اذهان عمومی را خراب کنند.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد دیدار روز جمعه با فولاد خوزستان گفت: مردم انتظار دارند که در این بازی،  شاهد فوتبال خوزستانی باشند. انتظارمان این است که فوتبال جوانمردانه‌ای را به نمایش بگذاریم تا مردم لذت ببرند. هیچ وقت نتیجه دربی‌ها مشخص نیست و نمی‌توانیم بگوییم چون فولاد صدرنشین است و ما در پایین جدول حضور داریم نتیجه بازی معلوم است. نتیجه در هیچ دیداری مشخص نیست خصوصا اگر این بازی دربی باشد. هر تیمی تمرکز بیشتری داشته باشد می‌تواند پیروز شود.

ویسی تاکید کرد: تلاش ما این است که تمرکزمان را برای بازی با فولاد خوزستان حفظ کنیم و مهم این است که شرایطی را فراهم کنیم تا مردم از این بازی لذت ببرند. تیم ما از نظر روحی و روانی شرایطی خوبی نداشت و شکست برابر نفت تاثیرگذار بود اما وقتی با بازیکنان صحبت کردیم وضعیت بهتر شد. انشاء‌الله تا روز بازی، هم از نظر فنی و هم روحی بهتر می‌شویم.

وی در مورد شکست 4 بر 2 مقابل نفت در هفته گذشته اظهار داشت: واقعا یک شوک بزرگ به تیم ما وارد شد. کمتر از 7 دقیقه 2 گل خوردیم. جالب است که این اتفاق برای لاتزیو در دیدار با یوونتوس نیز رخ داد و همه دیدند فوتبال همین است. این بازی را برای بازیکنان مثال زدم و حالا فکرشان آزادتر شده است. آن بازی می‌توانست به تساوی 3 بر 3 تبدیل شود ولی گل چهارم همه چیز را خراب کرد با این حال بازیکنان ما از نظر فنی در این بازی خوب کار کردند. آن روز اتفاقات فوتبالی به ضرر ما و به سود نفت رقم خورد.

سرمربی استقلال خوزستان در مورد اینکه آیا مانند زمان حضورش در پیکان باز هم تیمش شکست‌های پرگل خواهد داشت یا خیر گفت: این موضوع دیگر تکرار نخواهد شد زیرا در تیم ما بازیکنان بزرگسال و باتجربه و همچنین جوانان خوبی حضور دارند اما در پیکان من بازیکن با تحربه نداشتم و نفرات لیگ یکی به تیم اضافه کرده بودم. این موضوع برایم تجربه شد و در استقلال این کار را انجام ندادم. بازیکنانی که امسال در اختیار دارم نام‌هایشان برای ماندن در لیگ کافی است.

ویسی افزود: اگر قرار است با وجود بختیاری‌زاده، کعبی، مبعلی، کلاه کج و ... این تیم به دسته پایین‌تر برود خودم هم باید پایین بروم. من قول می‌دهم همان‌طور که باشگاه از من خواست در سال اول این تیم در لیگ بماند؛ چه من باشم و چه حتی یک چوب بالای سر تیم باشد استقلال خوزستان در لیگ خواهد ماند؛ اگر فکر تیم را خراب نکنند.

وی در مورد واکنش مردم نسبت به نتایج استقلال خوزستان و باخت برابر نفت عنوان کرد: چند روز پیش در رادیو خوزستان بودم و قتی اظهار نظرهای مردم و پیامک‌هایشان را شنیدم دیدم تا چه اندازه به تیمشان و من لطف دارند. این مسئله باعث شد احساس مسئولیتم بیشتر و انگیزه‌ام برای کار کردن چند برابر شود. طرفداران انتظار دارند تیم ما خوب بازی کند و نتیجه بگیرد. تمام فکر و ذکر ما این است که تماشاگران خوشحال به خانه بروند و آنهایی که در خانه هستند هم راضی باشند. امسال تیم ما حرف‌های زیادی برای گفتن خواهد داشت.

سرمربی استقلال خوزستان در پاسخ به این پرسش که آیا هنوز هم معتقد به بازی زیبا حتی به قیمت شکست خوردن است گفت: وقتی 3 بر صفر عقب بودیم با همین تفکر بازی کردیم و زمانی هم که نتیجه بازی 3 بر 2 شد باز هم همان تفکر را داشتیم. بازیکن قد بلند نفرستادم تا جلو بازی کند.

ویسی در مورد کیفیت توپ‌های لیگ برتر گفت: من ناراضی نیستم ولی این توپ‌ها کیفیت لازم را ندارد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها