کد خبر: ۱۵۹۳۶۰
زمان انتشار: ۱۹:۲۲     ۳۰ مرداد ۱۳۹۲
دیگر خبری از زمین های خاکی نیست و این زمین ها جایشان را به سفره خانه ها،قهوه خانه ها اماکن تجاری داده اند.وقتی برای جوان ها امکانات نیست آنها به سمت دود و قلیان کشیده می شوند.

او در نوع خودش یک فوتبالیست تحسین برانگیز است ولی نکته تاسف آور در فوتبال ایران،جوان هایی هستند که به یکباره چهره می شوند ولی خیلی زود افت می کنند. دقایقی با عنایتی صحبت کردیم تا در مورد رمز ماندگاری اش در سن 37 سالگی صحبت کنیم.
*رمز سرحال بودن تو در سن 37 سالگی چیست که اینقدر خوب در زمین می دوی و اینقدر خوب گل می زنی؟
باور کنید خیلی ها این سوال را از من می پرسند ولی رمز خاصی ندارد.وقتی آدم به شغلش اهمیت بدهد قطعا موفق می شود.من سعی کردم به شغلم یک نگاه حرفه ای داشته باشم و از خیلیچیزها دوری کنم.من هیچ وقت اهل شب زنده داری نبودم و همیشه هم در کنار خانواده ام هستم.سعی می کنم خیلی خوب استراحت کنم و وقتی بازیکن استراحت داشته باشد،انرژی در او ذخیره می شود و برای بازی و تمرین مشکلی ندارد.من کار خاص یا فوق العاده ای انجام نمی دهم و فقط سعی می کنم سالم زندگی کنم.

*چرا بسیاری از بازیکنان جوان، رو به کارهای ناشایست و غیر حرفه ای می آورند؟
اول از همه باید گفت که همه چیز دست خود انسان است در ضمن فکر می کنم خیلی از بازیکنان بدون تلاش به یکباره به یک سری چیزها می رسند و همین چیزها را خیلی زود هم از دست می دهند.مثلا من قبل از آمدن به تهران و ادامه دادن فوتبالم در پایتخت،به یک محیط بزرگ وارد نشده بودم.وقتی به این محیط وارد شدم خودم را کنترل کردم در ضمن ازدواج کردن می تواند جلوی خیلی چیزها را بگیرد.زود ازدواج کردن یکی از دلایل موفقیت بازیکن است هر چند که در کنارش باید یک زندگی حرفه ای هم داشت و به خوبی تلاش و تمرین کرد.
*یکی از موارد تاسف آور،استفاده از قلیان بین بازیکنان است که در یک دهه اخیر فراگیر شد.قبول داری؟
بله قبول دارم ولی این موضوع فقط معطوف به بازیکنان یا ورزشکاران نیست و به اکثر خانواده ها راه پیدا کرده است.ما اول باید ببینیم چه چیزی به جوان ها دادیم و چه چیزی از آنهامی خواهیم.جوان های ما به دلیل مشکلاتی که وجود دارد،به اندازه کافی امکانات ندارند تا انرژی خود را مصرف کنند.شما می بینید که دیگر خبری از زمین های خاکی نیست و این زمین ها جایشان را به سفره خانه ها،قهوه خانه ها اماکن تجاری داده اند.وقتی برای جوان ها امکانات نیست آنها به سمت دود و قلیان کشیده می شوند.
*به فکرخداحافظی نیستی؟
خیر،تا زمانیکه احساس ناتوانی نکنم بازی خواهم کرد.اگر کمی احساس کنم که دیگر نمی توانم بازی کنم،به طور حتم خداحافظی می کنم.دوست ندارم در دوران افت از فوتبال کنار بروم.
*امسال آقای گلی را می خواهی؟
تلاش می کنم که زیاد گل بزنم ولی موفقیت صبا مهمتر است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها