کد خبر: ۲۱۱۲۶
زمان انتشار: ۱۳:۲۶     ۰۳ مهر ۱۳۹۰
به گزارش جهان، دبیر مجمع روحانیون مبارز که سایتش را با نام «آهنگ راه» حدود دو ماه پیش راه‌اندازی کرد، مسئولیت بروزرسانی و مدیریت محتوای آن را به عباس عبدی سپرده است.

تاکنون خبری رسمی درباره جزئیات توافق و شیوه همکاری عبدی و خوئینی ها و اهداف آنان منتشر نشده است اما با توجه به خروجی این سایت، به نظر می رسد اهداف سیاسی و انتخاباتی در صدر خواسته های آنان قرار دارد.

همچنین در هفته های اخیر مطالب خبرسازی در سایت خوئینی ها منتشر شده که حاکی از تلاش رسانه ای وی برای احیای وجهه سیاسی اش و بازگشت به عرصه سیاسی است.

در همین راستا، او چندی پیش به حضور در انتخابات مجلس نهم ابراز علاقه کرد: بدون تردید شرکت در انتخابات حق ما است و اگر ببینیم با شرکت در انتخابات حقی را به صاحبش برمی گردانیم و باطلی را مانع می شویم قطعا شرکت خواهیم کرد.

موسوی خوئینی ها از فعالان فتنه ۸۸ محسوب می شود و بخشی از فعالان سیاسی اعتقاد دارند که آشوب ۳۰ خرداد ۸۸ و کشته و زخمی شدن دهها نفر که در پی بیانیه مجمع روحانیون مبارز برگزار شد، با نقش آفرینی وی روی داده است.

اما در شرایطی از نقش آفرینی عباس عبدي در مدیریت محتوای سایت عضو مطرح مجمع روحانیون و خط دهی به آن سخن گفته می شود که عملکرد عبدی حاکی از نزدیکی دیدگاه او به مجمع روحانیون و شخص خوئینی هاست.

عبدی از طراحان سناریوهای افراطی نظیر خروج از حاکمیت، عبور از خاتمی و تغییر قانون اساسی بود. اصلاح طلبان افراطی حزب مشارکت با عمل به ایده های کسانی چون عبدی خود را در بن بست و انزوای کامل قرار دادند.

عبدی در انتخابات سال ۸۸ و در راستای تقسیم کار افراطیون به شاخه ای که از کروبی حمایت می کردند، پیوست و در ستاد کروبی به ایفای نقش در جهت رادیکالیزه کردن وی پرداخت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها