کد خبر: ۲۱۱۷۹
زمان انتشار: ۰۸:۴۴     ۰۴ مهر ۱۳۹۰
وزير اطلاعات گفت: شركت‌هاي هرمي بعد از فعاليت‌هايي كه در تهران داشتند و پس از ضربه‌هايي كه خوردند فعاليت‌هاي خود را به شهرستان‌هاي ديگر منتقل كردند كه از جمله آن‌ها اصفهان بود.

به گزارش 598 به نقل از ايسنا، حجت الاسلام و المسلمين حيدر مصلحي در حاشيه جلسه روز يكشنبه هيات دولت در پاسخ به سوالي درباره دستگيري 22 شركت هرمي در اصفهان ادامه داد: آن‌ها با اين اقدام فكر مي‌كردند كه مي‌توانند از اشراف تشكيلات اطلاعاتي خارج شوند، اما ما آن‌ها را رصد كرده و پس از شناسايي دستگير كرديم و تحويل مراجع قضايي داده شدند.

وي در پاسخ به اين سوال كه مطرح‌ترين اشخاصي كه مرتبط با شبكه بي بي سي دستگير شدند چه كساني بودند؟ گفت: آخرين نتايج همان چيزي است كه امروز مطرح شد.

وي در پاسخ به اين سوال كه آيا از رسانه‌هاي داخلي افرادي با آن‌ها فعاليت مي‌كردند؟ گفت: نه اين افراد كساني بودند كه به صورت فردي اقدام كرده و پول‌هاي قابل توجهي به آن‌ها داده مي‌شد و مي‌توانم بگويم كه دقيقاً‌ حركت ضد انقلابي بود.

خبرنگاري خواستار ارزيابي وزير اطلاعات از سخنراني رييس‌جمهور در نيويورك شد كه وي پاسخ داد: سخنراني رييس‌جمهور در سازمان ملل مطالباتي بود كه از سوي كشورهاي مختلف به عنوان زبان مردم دنيا مطرح شد و بايد توجه داشته باشيم كه اين حركت‌ها در مسير بيداري اسلامي قرار گيرد و احساس مي‌كنم بخش‌هايي از اين صحبت ها در اين مقوله تاثير داشت به ويژه مطالباتي كه از كشورهاي اروپايي و به طور كلي استكبار مطرح و در حقيقت دست آن‌ها رو شد كه به دنبال جمع‌آوري ثروت هستند.

وزير اطلاعات در پاسخ به سوال خبرنگار ديگر مبني بر اين‌كه شنيده شده كه بهايي‌ها با ايجاد كلينيك‌هاي روانشناسي به ترويج بهاييت مي‌پردازند، گفت: بهاييت يك دانشگاه مجازي راه‌اندازي كرده بود و در قالب آن موسسه فعاليت مي‌كردند كه موسسه مذكور شناسايي شد و با توجه به فعاليت‌هاي در مورد ترويج و تبليغ بهاييت، دستگير شدند.
اخبار ویژه
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها