کد خبر: ۲۱۶۷۶
زمان انتشار: ۱۰:۱۲     ۰۹ مهر ۱۳۹۰

كامليا انتخابي‌فرد كه تحت پوشش روزنامه‌نگاري به‌عنوان مخبر و پادوي سيستم جاسوسي امريكا فعاليت مي‌كند، براي سومين بار با اسفنديار رحيم مشايي در جريان سفرهاي رئيس‌جمهور به نيويورك مقر سازمان ملل متحد با وي ديدار كرد. (عكس مربوط به كتاب خاطرات كامليا انتخابي‌فرد است كه چهار سال پيش منتشر شد)

به گزارش 598 به نقل از رجانيوز، رحيم مشايي علي‌رغم همراهي با رئيس‌جمهور در سفر به امريكا در هيچ‌يك از تصاوير منتشر شده از ديدارهاي رسمي ديده نشد و اين سؤال ايجاد شد كه وي در مدت اقامت يك هفته‌اي در امريكا چه مي‌كرده است؟

با اين حال، يك شاهد عيني به خبرنگار ما گفت كه در يكي از روزهاي حضور هيئت ايراني در نيويورك كامليا انتخابي‌فرد از دوستان نزديك فائزه هاشمي رفسنجاني در نشريه توقيف شده زن كه اكنون تحت پوشش فعاليت روزنامه‌نگاري در نيويورك به‌سر مي‌برد، براي ديدار با مشايي به محل اقامت وي آمد.

اين شاهد عيني با يادآوري پوشش و وضعيت زننده ظاهري انتخابي‌فرد افزود كه در اين ديدار كه به‌طور محرمانه به‌مدت بيش از دو ساعت ادامه داشت، يكي از معاونان مشايي نيز حضور داشت.

انتخابي‌فرد اصرار ويژه‌اي داشته كه اين ملاقات فاش نشود. در عين حال، حجت‌الاسلام حميد رسايي كه جزو نمايندگان همراه رئيس‌جمهور در سفر سال 88 بود، چهار ماه پيش در ضمن طرح سؤال‌هايي از مشايي نوشت: «مشایی توضیح دهد که در ملاقات دو ساعته و خصوصی وی با کاملیا انتخابی فر – خبرنگار فاسد فراری و همکار فائزه هاشمی و رفیق سید محمد خاتمی - در نیویورک چه گذشت؟»

انتخابي‌فرد در جريان سفر امسال رئيس‌جمهور نيز در نشست خبري احمدي‌نژاد به‌عنوان خبرنگار يك روزنامه مصري از وي سؤال پرسيد.

ارتباطات مشكوك جريان نفوذي در دولت يكي از مواردي است كه در طي ماه‌هاي اخير برخي از بازداشت شدگان جزئيات تكان دهنده‌اي را در مورد آن بيان كرده و تحت عناوين امنيتي اين بخش از اتهام‌هاي آن‌ها در حال بررسي است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها