کد خبر: ۲۱۷۸۳
زمان انتشار: ۰۸:۴۰     ۱۰ مهر ۱۳۹۰

روز گذشته رسانه های بیگانه و ضد انقلاب با انتشار خبری مبنی بر کشته شدن نهال سحابی او را از شهیدان راه سبز دانستند.

به گزارش 598 به نقل از خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، معصومه قمی شهره به مسیح علی نژاد سیاهه نویس روزنامه اعتماد و همکار امروز رسانه های جرس و بی بی سی در وبلاگ خود مدعی شد این دو تن به سبب فشار روحی ناشی از زندان خودکشی کرده اند.

در این خبر ها آمده بود که بهنام گنجی عاشق نهال سحابی نیز در شهریور ماه کشته شده است؛ اما واقعا این دو نفر چه کسانی هستند؟


نهال سحابی زن 37 ساله ای که معلم مهدکودک است که رابطه مشکوکی با بهنام گنجی داشته است و به گفته‌ی پدر وی: خانم سحابی فعالیت سیاسی و کار تشکیلاتی سیاسی نمی کرده است.

همچنین پدر نهال سحابی در مورد رابطه ی وی با بهنام گنجی می گوید دخترم 37 ساله بوده و بهنام گنجی 22 سال داشته است و یک احساس مادرانه نسبت به بهنام داشته است؛ دخترم متاهل بوده و هیچ رابطه ای شبیه دوست پسر یا عاشقی بین او و بهنام نبوده است.

اما نظر دوستان و مطالب وبلاگ شخصی خانم سحابی چیز دیگری می گوید؛ مطالبی که مدام از رابطه‌ی عاشقانه‌ی وی و بهنام گنجی حکایت دارد.

وبلاگ نهال اما چیز دیگری می گوید آنجا که می نویسد: "اگه بودی میدونستی چرا اینجا برات مینویسم. هی بهنام. لعنتی. نامرد. ... آره ! آخه بچه با نبودنت چه کنم؟"

یا در مطلب دیگری قبل از آخرین مطلب وبلاگ نوشته است: "دیروز  سر رو سینه ء تو خوابم برد وقتی دستم رو روی اسمت گذاشته بودم که از آن زاویه ء تند،  آفتاب داغ تب دارت نکنه. دستهای سوختم منو  یاد تن داغ ات انداخت  که انگار همیشه تب ناک بود ... بهنام دیروز مسخ شده بودم کنارت. کجا بودی که تعجب کنی و بگی تو چرا یه دقیقه نمی تونی بشینی؟ نشسته بودم بهنام...حدود شش ساعت. وقتی پاشدم سر شده بودم. چرا نمی تونستم برگردم؟ این بار هم یهو اونقدر شلوغ شد که فرصت خداحافظی نداشتم...برگشتم باز هم نشد ...بعد گفتم خداحافظی در کار نیست. رفتی که تموم نشی؟ باشه منم تموم ش نمی کنم."

بهنام گنجی نیز اهل مشهد بوده ولی در تهران درس می‏خوانده است. دوستان نزدیک خانم سحابی و آقای گنجی بر این باورند که خودکشی نهال سحابی و بهنام گنجی عاشقانه است و علت تکذیب آقای سحابی(پدر نهال سحابی) از این رابطه را هم حفظ آبروی خودش می داند چرا که خانم سحابی یک زن متاهل بوده است.

دوستان نهال سحابی و بهنام گنجی همچنین می گویند: بهنام از آنجا که می دانست خانواده نهال راضی نمی شوند آنها به هم برسند خودکشی کرد و نهال سحابی هم بخاطر خودکشی بهنام خودکشی کرده است.

شواهد حاکی از است بهنام گنجی دانشجوی ۲۲ ساله، دوست پسر نهال سحابی نيمه شب پنجشنبه ۱۰ شهريور با خوردن قرص به زندگی خود خاتمه داده بود.

بهنام سحابی در اغتشاشات بعد از انتخابات حضور فعال داشت و یکبار نیز در یک خانه تیمی دستگیر و بازداشت شده و بعد از چند روز آزاد شد اما دوستان او می گویند؛ نهال سحابی دوست صمیمی بهنام گنجی و در واقع معشوق او بود.

آن‏ها عاشق هم بودند. زمانی که بهنام خود کشی می کند و علت مرگش را جویا می شوند، نهال سحابی میگوید: مرگ بهنام یک مرگ عاشقانه بود و مرگ سیاسی نبود و بعضی ها می خواهند بخاطر اینکه او یکبار بازداشت شده مرگش را سیاسی جلوه دهند.

به گفته دوستان نهال سحابی، وی نیز یک شخصیت سیاسی نبود. نهال با این‏که در زمان انتخابات یکی از فعالان ستاد میرحسین موسوی بود ولی یک فعال سیاسی نبود.

خبر ها حاکی از آن است که نهال سحابی نیز همزمان در همان خانه تیمی با بهنام گنجی بازداشت شده بود اما بعد از آن که معلوم می شود علت حضور او مسائل سیاسی نیست آزاد می شود.

نهال سحابی، آخرین پستی که در صفحه فیس‏بوک و وبلاگ خود گذاشته، پنجشنبه هفتم مهر (۲۹ سپتامبر) بوده است. ظاهرا بهنام گنجی و نهال سحابی روزهای پنجشنبه با هم قرار داشتند و هر پنجشنبه را به‏طور کامل با هم می‏گذراندند.

بهنام گنجی در روز پنجشنبه 10 شهریور دست به خودکشی زده است و نهال سحابی هم برای این‏که عشق خود را ثابت کند، دقیقا روز پنجشنبه صبح، حدود ساعت پنج‏ونیم، شش صبح با خوردن قرص خودکشی کرده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها