کد خبر: ۲۲۱۸۹
زمان انتشار: ۱۳:۰۵     ۱۳ مهر ۱۳۹۰
عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار بیداری اسلامی را از جمله اولویت‌های مهم جهان اسلام خواند و گفت: مسئولان نباید به بهانه مسائل داخلی از بیداری اسلامی غفلت کنند.
به گزارش پایگاه 598 حجت‌الاسلام والمسلمین علیرضا پناهیان عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با بیان اینکه بیداری اسلامی در منطقه یک فرصت بزرگ برای همه مسلمانان جهان از جمله ملت ایران است، افزود: نباید به خاطر برخی مسائل داخلی توجه مناسبی به بیداری اسلامی شود.

وی با بیان اینکه مسئله فلسطین به لطف الهی و با همت مسلمانان جهان به نفع مسلمین تمام خواهد شد، تصریح کرد: آمریکا و غرب می‌خواهند به هر قیمتی که شده ملت ایران از بیداری اسلامی نشات گرفته از انقلاب اسلامی غافل کنند.

پناهیان با بیان اینکه روش ترکیه در منطقه دوگانه و غیر قابل قبول است، گفت: اقدامات اخیر ترکیه نشان می‌دهد که مسئولان این کشور در پازل آمریکا برای منحرف کردن افکار عموی در بیداری اسلامی بازی می‌کنند و این خیلی خطرناک است.

عضو شورای مرکزی قرارگاه عمار با تاکید بر اینکه بیداری اسلامی مهمترین اولویت امروز کشورماست از مسئولان خواست به بیداری اسلامی توجه شایانی داشته باشند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها