کد خبر: ۲۲۳۳۹
زمان انتشار: ۱۳:۰۷     ۱۵ مهر ۱۳۹۰
معاون سیاسی امنیتی استاندار قم به عنوان رئیس ستاد نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان قم منصوب شد.
به گزارش 598 به نقل از روابط عمومی استانداری قم، استاندار قم طی حکمی حجت‌الاسلام والمسلمین عرب‌انصاری معاون سیاسی امنیتی را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان منصوب کرد.
در حکم حجت‌الاسلام والمسلمین موسی‌پور استاندار قم خطاب به حجت‌الاسلام والمسلمین عرب‌انصاری آمده است: امید است با بهره‌گیری از تمام امکانات و ظرفیت‌های موجود در اجرای دقیق قانون انتخابات و برگزاری آن در کمال صحت، رعایت اصل امانتداری، حفظ و صیانت از آرای شهروندان محترم استان در برنامه‌ریزی و اجرای مناسب قبل، حین و بعد از انتخابات موفق و مؤید باشید. لازم است در انجام این وظیفه خطیر، دفاع از حقوق شهروندان اعم از داوطلبان نمایندگی و رای دهندگان در سایه رعایت دقیق قوانین و مقررات مربوط به انتخابات و پرهیز و جلوگیری از هرگونه اقدام غیرقانونی را سرلوحه کار خود قرار داده و نسبت به بسترسازی حضور مردم در صحنه و مشارکت فعال آنان اقدام همه‌ جانبه به عمل آورید.
در پایان این حکم تاکید شده است: توفیق جنابعالی و تمام اعضای ستاد را در برپایی انتخاباتی در تراز نظام مقدس جمهوری اسلامی که ارتقای اقتدار ملی را در چارچوب نظام مردم‌سالاری دینی در پی دارد از خداوند منان مسئلت دارم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها