کد خبر: ۲۲۳۹۷
زمان انتشار: ۱۰:۱۱     ۱۶ مهر ۱۳۹۰
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به اینکه فروش یک شانه تخم مرغ به قیمت 9 هزار تومان در سوپرمارکت‌ها کلاهبرداری است، گفت: مردم تخم مرغ مورد نیاز خود را از میادین میوه و تره بار خریداری کنند.
هدایت اصغری در گفتگو با مهر درباره فروش تخم مرغ به قیمت 9000 تومان در برخی سوپرمارکت ها گفت: مسئول این افزایش قیمت ما نیستیم؛ تخم مرغی که از درب مرغداری عرضه می شود قیمتی به مراتب پائین تر از 9 هزار تومان دارد.
 
وی در رابطه با اینکه شانه تخم مرغ های درشت با قیمت 9 هزار تومان فروخته می شود، گفت: این کلاهبرداری است؛ نباید چنین اقداماتی را انجام دهند.
 
مدیرعامل اتحادیه مرغداران میهن تاکید کرد: تخم مرغ های درشت و ریز زمانی که از درب مرغداری عرضه می شوند قیمت یکسانی دارند. هفته گذشته متوسط 700 تومان در هر کیلو تخم مرغ کاهش قیمت داشته ایم.
 
وی وزارت بازرگانی را مسئول تنظیم بازار و قیمت دانست و گفت: وزارت جهاد کشاورزی مسئول تولید است اما در این زمینه باید از مسئولان وزارت بازرگانی بپرسید چرا این تفاوت قیمت وجود دارد.
 
اصغری با اعلام اینکه عرضه تخم مرغ در درب مرغداری هر کیلوگرم 700 تومان کاهش قیمت داشته است، درباره وضعیت قیمت تخم مرغ در میادین میوه و تره بار افزود: قیمت هر شانه تخم مرغ در میادین میوه و تره بار 5هزار و 100 تومان فروخته می شود؛ با توجه به این که 30 درصد از نیاز مردم از میادین تأمین می شود ازاین میادین تخم مرغ مورد نیاز خود را تأمین کنند.
 
به گزارش خبرگزاری مهر، در حالیکه اواخر هفته گذشته قیمت تخم مرغ شانه ای در سوپرمارکت ها به 7000 تا 8000 تومان رسیده بود، هم اکنون شاهد فروش یک شانه تخم مرغ به قیمت 9000 تومان هستیم.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۱:۵۴ - ۱۶ مهر ۱۳۹۰
۰
۰
خب یه مدت تخم مرغ نخوریم. نمی میریم که.
اگه یه وقت گوشت یا هر چیزی گرن شد همه مردم نخرن اونوقت از قبلش هم ارزون تر میشه
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها