کد خبر: ۲۲۶۴۷
زمان انتشار: ۱۰:۳۲     ۱۸ مهر ۱۳۹۰
استاندار قم خواستار شد:
استاندار قم با اشاره به ویژه برنامه‌های سالگرد سفر مقام معظم رهبری به قم، بر لزوم تلاش در راستای تجلی شکوه و عظمت و تبیین ابعاد و دستاوردهای این سفر تاریخی تاکید کرد.
به گزارش598 به نقل از فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدحسین موسی‌پور در جلسه شورای معاونین با موضوع هماهنگی بزرگداشت سالگرد سفر مقام معظم رهبری به قم طی سخنانی با اشاره به اهمیت و دستاوردهای سفر تاریخی سال گذشته مقام معظم رهبری به قم اظهار کرد: این سفر شورانگیز و حماسی، به عنوان برگ زرینی در تاریخ درخشان قم این خاستگاه و تکیه گاه جاودان انقلاب اسلامی ماندگار شد.
وی سفر رهبر فرزانه انقلاب به قم را طلیعه فصلی جدید در تاریخ این خطه مقدس و دارای آثار و برکات ارزشمند در عرصه‌های مختلف استانی، ملی و بین المللی خواند و تصریح کرد: بی‌تردید یاد و خاطره این سفر تاریخی و سرشار از رحمت و برکت هرگز از اذهان مردم بصیر، با اخلاص و ولایی قم فراموش نخواهد شد.
استاندار قم با بیان اینکه همزمان با نخستین سالگرد این سفر تاریخی، بار دیگر مردم خون گرم و قدرشناس قم، یاد و خاطره این حماسه تاریخی را زنده خواهند کرد، گفت: در ایام سالگرد سفر، قم یکپارچه غرق در شادی، سرور و نشاط شده و شمیم خوش ولایت، یک بار دیگر فضای این شهر را عطرآگین خواهد کرد.
‌موسی‌پور با تاکید بر لزوم تجلی شکوه و عظمت واقعی سفر مقام معظم رهبری از طریق برنامه‌های جذاب و محتوایی گفت: یادآوری خاطرات لحظات فراموش نشدنی شب و روز ورود تاریخی رهبر معظم انقلاب و به تصویر کشیدن صحنه‌های ناب شور و اشتیاق وصف‌ناپذیر مردم برای استقبال از جلوه‌های مهم سفر محسوب می‌شوند.
وی با اشاره اینکه برنامه‌های بزرگداشت سفر مقام معظم رهبری به قم باید با محوریت تجدید یاد و خاطره این سفر تاریخی شکل بگیرد، خاطرنشان کرد: با برنامه‌ریزی مدون باید شاهد حضور و مشارکت پر رنگ و مؤثر اصناف، نهادها و اقشار مختلف مردم در برگزاری برنامه‌های گرامیداشت سالگرد سفر باشیم.
استاندار قم به برنامه‌ریزی ویژه برای حرکت نمادین و گلباران مسیر ورود مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این ایام باید باشکوه و عظمت خاصی برگزار شوند.
‌موسی‌پور از افتتاح و کلنگ‌زنی بیش از 150 پروژه عمرانی در سالگرد سفر مقام معظم رهبری به قم خبر داد و عنوان کرد: با حضور مسئولان ملی و استانی در طول دهه حضور رهبر معظم انقلاب در قم این پروژه‌ها افتتاح و کلنگ‌زنی خواهند شد.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها