کد خبر: ۲۳۲۳۵
زمان انتشار: ۰۹:۴۶     ۲۴ مهر ۱۳۹۰
دانشجویان و اساتید مشتاق دیدار رهبر معظم انقلاب اسلامی با شور و هیجانی وصف ناشدنی دسته دسته وارد دانشگاه رازی کرمانشاه می‌شوند.
به گزارش 598 به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دانشجویان و استاید دانشگاه‌های استان کرمانشاه از ساعت 6 صبح امروز با اشتیاق خاصی در حال وارد شدن به دانشگاه رازی کرمانشاه هستند.
آنها برای دیدار با رهبرشان سر از پا نمی‌شناسند و با اینکه ساعت 7 صبح است و دیدار قرار است ساعت 10 برگزار شود اما برخی از آنها به عشق مولایشان آنقدر عجله دارند که حتی مجال گفت‌وگو را نیز به ما نمی‌دهند.
جمعیت دانشجویان دوستدار ولایت از سه راه مسکن کرمانشاه که مسیری نسبتا طولانی تا دانشگاه رازی دارد منتظر ماشین هستند و از آنجایی که ماشین‌ها جوابگوی خیل مشتاقان رهبری نیست برخی با پای پیاده به سمت دانشگاه رازی در حال حرکتند.
تعداد زیادی از دانشجویان از سه راه مسکن کرمانشاه که چند خیابان با دانشگاه رازی فاصله دارد در انتظار و از آنجایی که تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها پاسخگوی خیل مشتاقان رهبری نیست برخی با پای پیاده راه افتاده‌اند تا زودتر به دانشگاه برسند.
هیاهوی غیرقابل توصیفی در میان دانشجویان حکم‌فرماست و سخن آنها این است که تندتر باید حرکت کنیم تا زودتر به وصال یار برسیم.
محمد یکی از این دانشجویان به خبرنگار ما می‌گوید: همیشه وقتی رهبر معظم انقلاب اسلامی را در دیدار صمیمی با دانشجویان از قاب تلویزیون می‌دیدم آرزو داشتم من نیز یک روز بتوانم با رهبرم دیدار کنم و امروز آرزویم تحقق یافته است.
علی که دانشجوی شیمی دانشگاه رازی است نیز می‌گوید: همیشه دعا می‌کردم که روزی بتوانم رهبرم را از نزدیک ببینم و امروز که دعایم مستجاب شده است برای دیدار آقا سر از پا نمی‌شناسم
طاهری یکی از این دانشجویان می‌گوید: برای دیدن رهبر انقلاب لحظه‌شماری می‌کنم و می‌خواهم هر چه سریع‌تر به داخل دانشگاه بروم تا بتوانم نزدیک‌تر به جایگاه رهبری بنشینم و ایشان را از فاصله‌ای نزدیکتر ببینم.
والامنش از دانشجویان دانشگاه رازی هم شور و حال خود و سایر مشتاقان زیارت رهبری را غیر قابل وصف می‌داند و می‌گوید: امروز لحظه‌ای فراموش نشدنی در تاریخ زندگی من و همه دانشجویان کرمانشاهی است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها