کد خبر: ۲۳۴۴۵
زمان انتشار: ۱۷:۱۱     ۲۵ مهر ۱۳۹۰
معاون هماهنگ ‌كننده فرماندهي انتظامي كردستان از دستگيري هكر يكي از بانك‌هاي دولتي كه اقدام به برداشت مبلغي به صورت غيرمجاز از حساب دو نفر در مشهد و سنندج كرده بود، خبرداد.

به گزارش 598، سرهنگ آژنگ در گفت‌وگو با ايسنا، گفت: ماموران پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات فرماندهي انتظامي كردستان با دريافت يك فقره پرونده مبني بر برداشت غيرمجاز مبلغ قابل توجهي پول از حساب فردي در سنندج پيگيري اين موضوع را در دستور كار قرار دادند.

وي افزود: ماموران در بررسي دقيق از حساب اين شهروند دريافتند كه در دو نوبت مبلغ يك ميليون و 200 هزار تومان از حساب اين فرد برداشت شده است.

معاون هماهنگ ‌كننده فرماندهي انتظامي كردستان با بيان اينكه شناسايي و دستگيري اين سارق اينترنتي در دستور كار ماموران پليس فتا قرار گرفت، گفت: ماموران پس از به كارگيري روش‌هاي فني و پليسي، هکر سايت يکي از بانک‌هاي دولتي جلفا را شناسايي و دستگير کردند.

وي با بيان اينكه اين فرد پس از دستگيري منكر هرگونه ارتباط با اين پرونده شد، گفت: اين فرد در مواجهه با اسناد و مدارك موجود در دام تناقض‌گويي‌هاي خود اسير و سرانجام به بزه انتسابي اعتراف كرد.

معاون هماهنگ‌كننده فرمانده انتظامي كردستان با بيان اينكه اين فرد با استفاده از اينترنت شخصي اقدام به برداشت مبلغ يك ميليون و 200 هزار تومان از حساب شهروند سنندجي كرده بود، گفت: در تحقيقات بعدي مشخص شد كه اين فرد از حساب شخصي در مشهد نيز مبلغ 200 هزار تومان برداشت كرده است.

وي در پايان با بيان اينكه اين هكر يكي از بانك‌هاي دولتي به همراه پرونده متشكله در اختيار مقام‌قضايي قرار دارد، گفت: اين فرد با استفاده از اينترنت شخصي خود در مغازه اقدام به برداشت غيرمجاز پول از حساب ديگران ‌كرده است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۰:۰۴ - ۲۶ مهر ۱۳۹۰
۰
۰
به خاطر ايجاد آرامش خاطر براي شهروندان لطفا نام بانك را اعلام كنيد امنيت حسابها در تمام بانكهاي دولتي زير سوال رفته است
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها