کد خبر: ۲۳۵۶۱
زمان انتشار: ۱۴:۵۴     ۲۶ مهر ۱۳۹۰
ناگفته نماند در متون کتب درسی دانش آموزان کویتی تنها به زیارت کربلا توصیه نشده بلکه دانش آموزان به زیارت همه اماکن دینی و از جمله مکه مکرمه، مدینه منوره، مسجد الأقصی و غیره توصیه شده اند ..

به گزارش 598 به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از کویت حاکی از آن است که خطیب جمعه یکی از مساجد این کشور در بی سابقه ترین اهانت ضد شیعی، زیارت کربلا را اقدامی بدتر از زنا توصیف کرد.

این خطیب موهن در ادامه اظهارات خود با اشاره به متون کتب دینی درسی دانش آموزان مدارس کویت، گفت: در کتب دینی مدارس می بینیم که دانش آموزان به زیارت عتبات به ویژه کربلا توصیه شده است. بنده معتقدم این کار به معنی دعوت کردن این دانش آموزان به دزدی و یا زنا کردن است زیرا این کار دعوت کردن آنان به شرک و خرافه پرستی!

وی در ادامه توهین های خود افزود: این عتبات چیزی جز قبر و ضریح نیستند که در آن جسد افراد مرده دفن شده و به هیچ دردی نمی خورند و اصلا مقدس نیستند و خیر و برکتی ندارند! این متون نباید به فرزندانمان تدریس شود.

گفتنی است اظهارات این خطیب کویتی در حال بیان شد که اخیرا بخش های زیادی از متون کتب درسی کشور کویت بازبینی و تغییر کرده و قسمت های زیادی از آن حذف گردیده است. ناگفته نماند در متون کتب درسی دانش آموزان کویتی تنها به زیارت کربلا توصیه نشده بلکه دانش آموزان به زیارت همه اماکن دینی و از جمله مکه مکرمه، مدینه منوره، مسجد الأقصی و غیره توصیه شده اند اما این خطیب کویتی با اظهارات خود کینه اش نسبت به اهل بیت علیه السلام را نشان داده است.
 
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
ارسال نظرات
سعید
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۵:۰۱ - ۲۶ مهر ۱۳۹۰
۰
۰
چراغی که ایزد برفروزد هر انکس پف کند ریشش بسوزد
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها