کد خبر: ۲۳۶۱۲
زمان انتشار: ۲۲:۳۷     ۲۶ مهر ۱۳۹۰
پایگاه دموکراتیک آندر گراند گزارش داد: پلیس نيويورك دیروز 30 نفر را به اتهام بستن حسابشان در "سيتي بانك" به عنوان يكي از بانك‌هاي موثر در مشكلات اقتصادي اين كشور دستگير كرد!

به گزارش خبرنگار بين الملل باشگاه خبرنگاران، پایگاه دموکراتیک آندر گراند گزارش داد: پلیس نيويورك دیروز 30 نفر را به اتهام بستن حسابشان در "سيتي بانك" به عنوان يكي از بانك‌هاي موثر در مشكلات اقتصادي اين كشور دستگير كرد!

براساس اين گزارش، مشتری‌ها که در صف ایستاده بودند تا حساب خود را در این بانک ببندند، ناگهان با خيل قابل توجه پليس‍ها مواجه شدند كه بانك را محاصره كرده‌اند و اجازه خروج را به مشتريان نمي‌دهند. در خارج از بانک نيز گروهی از معترضان، با مشاهده رفتارهاي پليس، شعارهایی را سر دادند.

سایتی که پخش مستقیم وقایع نیویورک را بر عهده دارد، شماره تلفن شعب مختلف به ویژه تلفن خدمات مشتریان این بانک را منتشر كرده تا مردم بتوانند اعتراضات خود را نسبت به این دستگیری‌ها، به گوش مسئولین برسانند.

در ویدیوئی که از این جریان بر روی اینترنت قرار گرفته، زنی را می‌بینیم که در خارج از بانک با یکی از افسران پلیس در حال گفتگوست و تلاش می‌کند تا به او بفهماند که یک مشتری ساده است. ولی افسر پلیس با گرفتن اين زن و فرستادن وي به زور به داخل بانك، سر اين مشتري زن فرياد مي‌زند كه تو هم قصد داشتي حسابت را در اين بانك ببندي!
 
تعداد معترضین دستگیر شده از آغاز جنبش اشغال وال استریت تاکنون به 2 هزار نفر رسیده است.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها