کد خبر: ۲۳۷۹۸۳
زمان انتشار: ۱۵:۳۶     ۰۱ مرداد ۱۳۹۳
مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه هر روز طلبکاران جدیدی برای دریافت مطالباتشان به این باشگاه مراجعه می کنند، تاکید کرد: بدهی قطعی باشگاه استقلال 75 میلیارد تومان است که قبلا اعلام کرده بودیم ولی بر اساس برآورد جدیدی که داشتیم 10 میلیارد تومان دیگر به بدهی قبلی اضافه شده است.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از مهر، بهرام افشارزاده در خصوص عملکرد این باشگاه در فصل نقل و انتقالات، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: فکر می‌کنم که تیم خوبی را بستیم و تقریبا 95 درصد خواسته‌های قلعه‌نویی را برآورده کردیم. استقلال نسبت به سال قبل جوان‌تر شده و شرایط خوبی را خواهیم داشت.

 

وی درباره بازی‌های جام شهدا در تهران نیز یادآور شد: این بازی‌ها برای اینکه بازیکنان در شرایط مسابقه قرار گیرند، خوب است. ما قبلا در لیگ 4 بر یک به ملوان باخته بودیم ولی این بار آنها را 2 بر یک بردیم. بازیکنان در شرایط بدنسازی هستند و فکر می‌کنم که برای شروع لیگ در روز نهم مردادماه و پس از آن در هفته‌های بعدی لیگ برتر وضعیت به مراتب بهتر خواهد شد.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در پاسخ به این پرسش که آیا جای خالی را در فهرست خود برای جذب انصاریفرد دارید؟ خاطرنشان کرد: ما دیگر جای خالی نداریم و مذاکراتمان با انصاریفرد هم نیمه کاره ماند زیرا این بازیکن قصد دارد به یک تیم روسی انتقال پیدا کند.

 

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود جمشیدیان راضی به خروج از فهرست این تیم نبوده، عنوان کرد: قرار بود کریمیان از فهرست تیم خارج شود که شرایط عوض شد و جمشیدیان را از فهرست کنار گذاشتیم که البته باید از وی تشکر کنم. ما با هم توافقاتی کردیم که قرار است به خاطر کنار گذاشتن جمشیدیان مبلغی را به این بازیکن پرداخت کنیم.

 

افشارزاده در پاسخ به این پرسش که آیا اضافه شدن میزان بدهی‌های قبلی صحت دارد؟ خاطرنشان کرد: بله متاسفانه اینگونه بوده است. بدهی قطعی ما که 75 میلیارد تومان است و قبلا اعلام کرده بودیم ولی هر روز بدهکاران جدیدی به باشگاه می‌آیند و مبالغ جدیدی به بدهی‌های قبلی اضافه می‌شود.

 

وی ادامه داد: متاسفانه در شرایط کنونی حدود 10 میلیارد تومان به میزان بدهی‌های قبلی اضافه شده است و اگر این روال ادامه پیدا کند، باز هم بر بدهی‌های قبلی باشگاه اضافه خواهد شد.

 

مدیرعامل باشگاه استقلال تهران درباره اسپانسر باشگاه هم گفت: خوشبختانه اسپانسر به وعده‌های خود عمل کرده و مشکلی با یکدیگر نداریم. باید بگویم که از عملکرد اسپانسر کاملا راضی هستیم.
 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها