کد خبر: ۲۳۸۰۹۷
زمان انتشار: ۲۲:۴۱     ۰۱ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش پایگاه 598،رییس جدید فدراسیون سوارکاری در چهل روز فعالیت خود چندین نفر از راننده گرفته تا نایب رییس بانوان را از کار برکنار کرده است.

زینب‌السادات سید عبداللهی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درخصوص دلیل برکناری‌اش از سمت نایب رییسی بانوان فدراسیون سوارکاری که از سوی خلیلی رییس جدید فدراسیون سوارکاری انجام شده است، اظهار کرد: یک ماه پیش زمانی که دکتر خلیلی به عنوان رییس فدراسیون سوارکاری شد، من به رسم احترام پیش ایشان رفتم و اعلام کردم حاضرم استعفا بدهم تا شما در زمینه انتخاب نایب رییس بانوان اختیار تام داشته باشید که او در جواب گفت نه، نیازی به این کار نیست و شما با قدرت به کار خود ادامه دهید.

نایب رییس برکنار شده فدراسیون سوارکاری ادامه داد: تا اینکه دیروز به من اعلام کردند خدمت رییس فدراسیون برسم. وقتی پیش او رفتم خلیلی خانمی به نام حسین‌آبادی را به من معرفی کرد تا با او آشنا شوم. من نیز خیلی گرم با او صحبت کردم و در ادامه در جلسه‌ای با حضور کاظمیان دبیر هیات سوارکاری استان تهران و در غیاب خلیلی تشکیل دادیم که در آن جلسه خانم حسین‌آبادی اعلام کرد من از خانم عبداللهی برای قبول این سمت اجازه می‌خواهم که من نیز که از این جریان بی‌خبر بودم، اعلام کردم اجازه ما هم دست شماست. تا اینکه در ادامه جلسه کاظمیان به یک باره اعلام کرد شما از کار برکنار شده‌اید و خلیلی اعلام کرده است اگر نایب رییس بانوان شخصی خارج از جامعه سوارکاری باشد بسیار بهتر است که من تازه در جریان برکناری‌ام از سمت نایب رییسی بانوان قرار گرفتم.

وی خاطرنشان کرد: رییس فدراسیون هیچ صحبتی با من در طول این مدت انجام نداد و حتی درخواستی هم از من نداشت که من از انجام آن ناتوان باشم تا او به این وسیله بخواهد من را اخراج کند. اینکه آن‌ها بخواهند موضوع را به گونه‌ای جلوه دهند که من استعفا داده‌ام را به شدت تکذیب می‌کنم چرا که من هیچ قصدی برای استعفا نداشتم و کماکان حاضر بودم به فعالیت خود با قدرت ادامه دهم. حتی دیروز (سه‌شنبه) خانم چوپانی کارشناس سوارکاری وزارت ورزش و جوانان با من تماس گرفتند و اعلام کردند حتی مسئول دفتر خانم شهریان نیز در جریان برکناری من قرار نگرفته است و این کار بدون اطلاع وزارت ورزش و جوانان انجام شده است و ما در صورتی که بخواهیم حاضریم این موضوع را مورد بررسی قرار دهیم که من اعلام کردم نیازی به این کار نیست و من دیگر تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم با شخصی مانند خلیلی به کار ادامه بدهم.

عبداللهی تصریح کرد:‌ من چندمین نفری هستم که در مدت یک ماهه روی کار آمدن خلیلی در فدراسیون سوارکاری از کار برکنار شدم و به غیر از من، مسئول دفتر، امین اموال، مدیر روابط عمومی، مسئول کمیته ضد دوپینگ، کارپرداز و راننده نیز از کار برکنار شده اند. من کارم را خیلی خوب انجام می‌دادم حتی می‌توانید آن را از مسئولان وزارت ورزش هم بپرسید که آن‌ها تصدیق خواهند کرد که تنها فدراسیونی که در امور بانوان بسیار خوب و با برنامه عمل می‌کرد، فدراسیون سوارکاری بود. خلیلی حتی در طول این مدت در یک جلسه نیز از من دعوت نکرد تا در آن حضور داشته باشم. حتی در جلسه معارفه خود نیز از من دعوتی به عمل نیاورد.

نایب رییس برکنار شده فدراسیون سوارکاری خاطرنشان کرد: من دلیل این برکناری را کم‌کاری نمی‌دانم و مهم‌ترین دلیل این کار این بود که من از سوی حیدری سرپرست سابق فدراسیون سوارکاری انتخاب شده بودم و او تنها به همین علت من را از کار اخراج کرد. ما در این مدت کار خاصی از او مشاهده نکردیم. او حتی دکتر شهبازی رییس کمیته ضد دوپینگ فدراسیون که بسیار زحمت کشیده و خدمات بسیار مهمی برای جامعه سوارکاری داشت را بدون اینکه زحمات او را مد نظر قرار دهد، از کار برکنار کرد و مسئول قرنطینه اسبها شده است. رئیس فدراسیون می‌خواهد افرادی که مد نظرش هستند را به فدراسیون سوارکاری بیاورد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها