کد خبر: ۲۳۸۲۴۳
زمان انتشار: ۱۳:۵۱     ۰۲ مرداد ۱۳۹۳
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس برای فصل آینده دستمزدی بیشتر از دو میلیارد تومان دریافت خواهد کرد!

به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، یکی از مهم‌ترین بازیکنانی که پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات از دست داد، محمدرضا خلعتبری بود؛ بازیکنی که گویا طبق قراردادش باید برای لیگ چهاردهم یک میلیارد و 700 میلیون تومان دستمزد می‌گرفته که البته حاضر بوده از بخشی از آن صرف‌نظر کند.

 

پرسپولیسی‌ها به بهانه فقدان منابع مالی خلعتبری را رد کردند، اما علی دایی در همین مجموعه برای یک سال مربیگری دو میلیارد و صد میلیون تومان پول دریافت خواهد کرد!

 

اگر دوستان سرمایه ندارند، چطور به دایی اینقدر پول می‌دهند، اگر هم بودجه هست، چرا ستاره‌ها را پراندند؟ این همه در حالی است که روز گذشته هدایتی طی مصاحبه‌ای گفته بود طلب عجمان از پرسپولیس فقط 150 هزار دلار بوده که آن را هم می‌شد راحت‌تر حل کرد.

 

در مورد سید جلال هم او بارها در مصاحبه هایش اعلام کرد تنها مشکلش برای ماندن در پرسپولیس مسائل مالی است.

 

جالب است بدانید که بعد از اتفاقاتی که در پایان فصل گذشته رخ داد، وزارت ورزش از خیلی از سرخابی‌ها خواست قراردادهای‌شان را تعدیل کنند.

 

در مورد دایی اما گفته می‌شد او قرارداد سه ساله‌ای دارد که مطابق آن فصل اول یک میلیارد و 700 میلیون، فصل دوم دو میلیارد و فصل سوم دو میلیارد و سیصد میلیون تومان از قرمزها دستمزد خواهد گرفت.

 

در همین راستا خیلی از منتقدان دایی را تحت فشار قرار دادند که رقم گزاف قراردادش را کم کند اما او نه تنها زیر بار نرفت، بلکه حالا که لیست دستمزدها انتشار یافته معلوم شده شهریار صد میلیون تومان هم بیشتر از گمانه‌زنی‌های قبلی دریافت خواهد کرد.

 

شاید بشود گفت دایی به پرسپولیس تخفیف وارونه داده است. مبارک باشد! آیا در این باشگاه پول فقط برای دایی هست؟

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها