کد خبر: ۲۳۸۳۰۹
زمان انتشار: ۱۶:۰۵     ۰۲ مرداد ۱۳۹۳
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز می‌گوید سازمان لیگ ساده است اگر رقم منتشر شده قراداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس را باور کند. نظمی با بیان اینکه این باشگاه‌ها دنبال دور زدن قانون و گذاشتن کلاه شرعی روی ماجرا هستند، می‌گوید چه کسی باور می‌کند بازیکنی مثل آندرانیک تیموریان فقط یک میلیارد تومان دریافت کند؟

به گزارش پایگاه 598،جمشید نظمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره انتشار رقم قرارداد بازیکنان استقلال و پرسپولیس با بیان مطالب فوق اظهار کرد: اگر مسئولان سازمان لیگ این رقم‌ها را باور کنند واقعا ساده هستند! چه کسی باور می‌کند بازیکنانی مثل آندرانیک تیموریان قراردادی یک میلیاردی امضا کنند؟

وی افزود: هم سازمان لیگ، هم ما و هم وزارت ورزش و جوانان می‌داند این رقم‌هایی که منتشر شده واقعی نیست. طرح انتشار قراردادها و شفاف سازی آن از اول شکست خورده بود. با این قانون است که باشگاه‌ها دنبال دور زدن قانون و گذاشتن کلاه شرعی روی ماجرا هستند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی خاطرنشان کرد: ما که این رقم‌ها را باور نمی‌کنیم. کیست که نداند بازیکنان استقلال و پرسپولیس با این مبالغ در ایران بازی نمی‌کنند.

نظمی در ادامه یادآور شد: من همین قرارداد صوری باشگاه استقلال را هم جمع کردم. مجموع قرارداد بازیکنان آنها حدود 13 میلیارد تومان می‌شود که با قرارداد کادر فنی و هزینه‌های جاری باشگاه در طول فصل این مبلغ به حدود 20 میلیارد تومان می‌رسد. خب همین قرارداد غیر واقعی هم هم از سقف بودجه باشگاه‌ها بالا می‌زند چه برسد به مبلغ واقعی قراردادها.

وی تاکید کرد: ضمن اینکه خیلی از قراردادها پشت بند هم دارد. این اتفاقات در تیم‌هایی می‌افتد که صاحب اصلی آنها وزارت ورزش و جوانان است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در پایان درباره اعلام فهرست قرارداد تیمش هم گفت: ما امروز فهرست مبلغ قرارداد بازیکنانمان را منتشر می‌کنیم. ما مثل باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس "قراردادسازی" نمی‌کنیم و شفاف هر آنچه را که با بازیکنان قرارداد بسته‌ایم در رسانه‌ها منعکس خواهیم کرد.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها