کد خبر: ۲۳۸۳۸۱
زمان انتشار: ۱۸:۰۹     ۰۳ مرداد ۱۳۹۳
طبق قرارداد علی دایی با پرسپولیس مالیات گران ترین مربی لیگ برتر را باشگاه باید پرداخت کند.
با اعلام رسمی مبلغ قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی پرسپولیس و دیگر تیم های لیگ برتری مشخص شد علی دایی بیشترین دستمزد را نزد مربیان فعلی لیگ می گیرد.

 

این در حالی است که قرارداد علی دایی یک سال پیش توسط محمدرویانیان امضا شد. مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس همواره در این مورد رکورددار بوده و قراردادهایی که او با مصطفی دنیزلی و مانوئل ژوزه مربیان خارجی سابق پرسپولیس امضا کرده به خوبی این ادعا را ثابت می کند.

 

دایی فصل پیش نیز گرانترین مربی لیگ بود. مبلغ یک میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون مبلغ قرارداد فصل پیش سرمربی پرسپولیس بود که برای فصل جاری 20 در صد افزایش پیدا کرد.

 

به نظر می آید برای فصل آینده هم دایی همچنان عنوان گرانترین مربی لیگ را یدک بکشد. از این جهت که او یک سال دیگر (غیر از این فصل) با پرسولیس قرارداد دارد و مبلغ آن هم 20 در صد بیشتر از این فصل خواهد بود.

 

نکته حائز اهمیت در قرارداد 3 ساله علی دایی با پرسپولیس که یک فصل از آن سپری شده، پرداخت مالیات آن توسط باشگاه پرسپولیس است. اگرچه سازمان لیگ اعلام کرده این فصل تمامی بازیکنان و مربیان لیگ موظف به پرداخت مالیات خودشان هیتند و باشگاه ها حق پرداخت مالیات آنها را ندارند اما چون قرارداد دایی یک سال پیش امضا شده است قانون مذکور شامل قرارداد او نخواهد شد.

 

با این تفاسیر باشگاه پرسپولیس موظف است مالیات قرارداد دایی را هم پرداخت کند که با حساب سرانگشتی مبلغی حدود 400 میلیون تومان نیز مالیات قرارداد گران ترین مربی لیگ می شود.

كاپ

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها