کد خبر: ۲۳۸۴۰۰
زمان انتشار: ۰۱:۵۴     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳

علی نظری جویباری درباره اینکه مدیر برنامه های احمد جمشیدیان گفته است باشگاه استقلال تا روز شنبه تکلیف این بازیکن را نه در رسانه ها بلکه به صورت رسمی مشخص کند اظهار داشت: «نمی دانم هدف از بیان چنین بحث هایی چیست. مگر ما از طریق رسانه با جمشیدیان حرف زدیم که مدیر برنامه های او اینچنین صحبت می کند.»

وی ادامه داد: «من شخصا با جمشیدیان تماس گرفتم و به او گفتم که این تصمیم گرفته شده است. البته همانطوری که قبلا طرح شده بود کادر فنی در اردوی ترکیه به این بازیکن مطلب را منتقل کرده بود. جمشیدیان در آن تماس تلفنی بحث را خیلی داغ کرد و حتی گفت اگر فلان قدر پول نقد به حسابش نریزیم شکایت می کند. من شخصیت جمشیدیان را دوست دارم و به او علاقمندم و نمی دانم چرا چنین حرف زد و اینطور به هم ریخت. اگر در اردوی ترکیه به او نگفته بودند درست ولی وقتی جمشیدیان از همه چیز خبر داشته چرا باید این رفتار را می کرد.»

معاون ورزشی استقلال تاکید کرد: «من همان روز به جمشیدیان تاکید کردم که حق و حقوقش را تا ریال آخر می پردازیم اما با زبان تهدید کار پیش نمی رود و او باید این مساله را بداند. امیدوارم احمد سلامتی اش را به طور کامل باز پیدا کند و بدون مشکل به فوتبالش ادامه بدهد. این آرزوی ماست ولی شخصا انتظار چنین لحنی را از او نداشتم. با این وجود همین حالا هم بر مواضع قبلی مبنی بر پرداخت حق و حقوق جمشیدیان تاکید داریم. ضمن اینکه مهدی تاج، رییس سازمان لیگ هم اقدام باشگاه استقلال را تایید کرد و مطابق آیین نامه دانست.»

نظری درباره رقم قرارداد کادر فنی استقلال و اینکه چه زمانی این لیست روی سایت استقلال قرار می گیرد گفت: «روز شنبه این کار را مطابق دستور سازمان لیگ انجام می دهیم. این را هم بگویم که با رقم قرارداد کادر فنی کل بودجه استقلال زیر 16 میلیارد خواهد بود و این مساله روز شنبه روشن می شود.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها