کد خبر: ۲۳۸۴۱۹
زمان انتشار: ۱۰:۰۱     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
دیپلمات‌هایی که این خبر را دادند درباره اسامی افراد و شرکت‌ها چیزی نگفتند و اظهار کردند که صبح جمعه در این باره بحث خواهند کرد
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، بر اساس اظهار نظر دیپلمات‌ها، اتحادیه اروپا در جدیدترین اقدام 18 کارخانه و 15 فرد موثر را جزو لیست تحریم‌های خود علیه روسیه اضافه کرد.

بر اساس این گزارش، تاکنون سه مرحله تحریم‌های اقتصادی علیه روسیه انجام شده است.

دیپلمات‌هایی که این خبر را دادند درباره اسامی افراد و شرکت‌ها چیزی نگفتند و اظهار کردند که صبح جمعه در این باره بحث خواهند کرد.

این گزارش افزوده است: این بخشی از تحریم‌ها علیه روسیه بعد از آن است که کاترین اشتون روز سه شنبه تاکید کرد که تحریم‌های سختگیرانه تری علیه روسیه باید اعمال شود.

فاینانشیال تایم گزارش داده است که تحریم‌‌های جدیدی در راه است و  جدید‌ترین تحریم پیشنهاد شده علیه روسیه شامل، ممنوعیت سرمایه‌گذاری در بازارهای روسیه،‌تحریم صنعت تسلیحات و تکنولوژی‌های حساس از جمله بخش انرژی روسیه خواهد بود.

تحریم‌ها علیه روسیه بعداز  بحران اوکراین،‌ پیوستن کریمه به روسیه و آشوب‌های جدایی طلبان در اوکراین از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا انجام می‌شود.

همچنین آنها اعلام کرده‌اند که روسیه هواپیمای مالزیایی  که هفته پیش در منطقه جدایی طلبان با 298 مسافرسقوط کرد، را نشانه رفته است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها