کد خبر: ۲۳۸۴۹
زمان انتشار: ۱۶:۵۳     ۲۸ مهر ۱۳۹۰
رهبر انقلاب در جمع مسئولان، مدیران و کارکنان دستگاه‌های مختلف استان کرمانشاه از افراط مراکز مسئول در نصب عکس ها و تابلوهای تبلیغاتی در استان گله و خاطرنشان کردند: این گونه "تبلیغات هزینه بر و پُر رنگ و لعاب"، متناسب با شأن طلبگی ما و درخور نظام اسلامی نیست و از لحاظ علمی نیز اثر بخشی مناسبی نخواهد داشت.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»؛ به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ‌رهبر معظم انقلاب اسلامی در نهمین و آخرین روز سفر به استان کرمانشاه، در جمع مسئولان، مدیران و کارکنان دستگاه‌های مختلف استان، خدمت صادقانه و خالصانه در نظام اسلامی را توفیقی الهی و باعث "جلب رضایت پروردگار؛ کمک به مردم و استحکام بیشتر نظام "دانستند و تأکید کردند: کیفیت کار مسئولان ملی و محلی در سراسر کشور می‌تواند موجب افزایش یا خدای نکرده کاهش آبروی نظام شود بنابراین مسئولین تا سر حد ممکن، کیفیت کار و خدمت افتخار آمیز خود را افزایش دهند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، آمادگی همیشگی ملت را برای حضور در عرصه های مورد نیاز انقلاب و کشور، شگفت آور خواندند و افزودند: زبان، برای تشکر از مردم واقعاً قاصر است و آنان با وجود مشکلات و کاستی های موجود، همواره در دفاع از اسلام و انقلاب، از همه مسئولان جلوتر هستند.

ایشان، مجاهدت‌های مستمر مردم استان کرمانشاه، وفاداری آنان به اسلام و انقلاب و ابراز لطف و محبت عمیق آنان را، باعث سنگین تر شدن تعهد مسئولان کشور و استان دانستند و خطاب به مسئولان ملی و محلی افزودند: در هر جا هستید نقش خود را در خدمت به این مردم عزیز، شریف، نجیب و صبور، به بهترین وجه انجام دهید.

رهبر انقلاب اسلامی، ظرفیت های استان کرمانشاه را برای پیشرفت و توسعه خوب دانستند و افزودند: دولت نیز مصوبات مهمی برای عمران و آبادانی استان و دستیابی مردم به سطح ممتاز زندگی و رفاه داشته است که باید با همت دست جمعی و کار گسترده همه مسئولان کشوری و محلی، به درستی اجرا شود.

حضرت آیت الله خامنه ای از قول مساعد هیئت وزیران برای پیگیری جدی و اجرای کامل مصوبات تشکر کردند و افزودند: مسئولان محلی نیز با انجام دادن تکالیف خود و جذب درست و عقلانی بودجه های تخصیص یافته، اجرای مصوبات را بطور مستمر پیگیری کنند تا حرکت عمومی و برنامه ریزی شده برای حل مشکلات استان بویژه مشکل اشتغال، همواره از شتاب لازم برخوردار باشد.

رهبر انقلاب اسلامی با قدردانی و تشکر از "صفا و محبت شیرین و بی دریغ"مردم استان و زحمات مسئولان محلی، از افراط مراکز مسئول در نصب عکس ها و تابلوهای تبلیغاتی در استان گله و خاطرنشان کردند: این گونه "تبلیغات هزینه بر و پُر رنگ و لعاب"، متناسب با شأن طلبگی ما و درخور نظام اسلامی نیست و از لحاظ علمی نیز اثر بخشی مناسبی نخواهد داشت.

رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان‌شان استمرار توطئه های دشمنان ملت را نشان دهنده حرکت رو به جلو جمهوری اسلامی برشمردند و خاطر نشان کردند: لشگر کشی مداوم تبلیغاتی، سیاسی، اقتصادی و امنیتی جبهه استکبار، دلیل روشنی بر حرکت پُر سرعت ملت ایران در مسیر تحقق اهداف و آرمانهاست چرا که اگر حرکت ملت دچار رکود و عقب ماندگی و ضعف شده بود دشمن این همه خود را به آب و آتش نمی زد.

ایشان با اشاره به بیداری اسلامی ملتهای منطقه، استقبال و پیروی ملتها از گفتمان ملت ایران یعنی "گفتمان اسلام و پیروی از شریعت"را، نشانه توجه ملت‌ها به الگوی جمهوری اسلامی برشمردند.

حضرت آیت الله خامنه ای خاطر نشان کردند: در این شرایط حساس که ملت ایران به الگو و نمونه ای برای منطقه تبدیل شده است همه باید مراقبت کنیم که چهره ای زیباتر، جذاب تر و هماهنگ تر از ایران عزیز در ذهن ملتهای منطقه ترسیم شود تا تلاش مستمر دشمنان برای تخریب این چهره بی اثر بماند.

در ابتدای این دیدار استاندار کرمانشاه با اشاره به حضور درخشان مردم مقاوم و رزمندگان سلحشور استان کرمانشاه در 8 سال حماسه دفاع مقدس گفت: چهره کنونی استان در پرتو خدمات نظام اسلامی، با قبل از انقلاب قابل مقایسه نیست.

هاشمی با تشریح خدمات دولت نهم در عرصه های مختلف گفت: با وجود همه تلاشها، استان درگیر مشکلات مختلفی است که با توجه به تأکید مکرر جنابعالی، انشاءالله با تحرّک جدی مسئولان و پیگیری و اجرای کامل مصوبات ویژه جلسه دیشب هیأت وزیران ،گام‌های بلندی در زمینه حل این مشکلات برداشته خواهد شد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز در این دیدار با اشاره به منابع خدادادی و سرمایه های انسانی استان کرمانشاه، برنامه های دولت را برای ارتقاء شاخص های استان تشریح کرد.

عزیزی تدوین سند پیشرفت جامع استان را از برنامه های ویژه دولت اعلام کرد و افزود: خدمت به مردم شریف و ولایتمدار استان، افتخار دولت است.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها