کد خبر: ۲۳۸۵۷۴
زمان انتشار: ۱۴:۲۵     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
مربی تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که غیبت دو مدافع اصلی این تیم در هفته‌های ابتدایی لیگ برتر اوج بدشانسی است.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از تسنیم ، جواد زرینچه ابتدا در مورد مقام دومی استقلال در جام شهدا گفت: «برای ما خوب بود که قبل از شروع لیگ برتر در چنین تورنمنتی شرکت کنیم تا کادر فنی اشراف بیشتری به وضعیت تیم داشته باشد. بازیکنان در این تورنمنت توانستند در شرایط بازی قرار بگیرند، چون ما تقریباً در دو بازی رسمی به میدان رفتیم. ما در این تورنمنت به دنبال قهرمانی نبودیم و اهداف دیگری داشتیم که به آنها رسیدیم.»

 

وی در ادامه در مورد شرایط بحرانی استقلال در خط دفاعی اظهار داشت: «بعد از مصدومیت حنیف عمران‌زاده حالا شنیده‌ایم که صادقی هم در هفته‌های ابتدایی نمی‌تواند بازی کند. غیبت آنها در هفته‌های ابتدایی اوج بدشانسی است و اصلاً این خوشایند نیست که دو مدافع میانی‌مان را در اختیار نداریم. امیدوارم در بازی با راه‌آهن دچار دردسر نشویم، چون نیاز مبرمی به کسب سه امتیاز این بازی داریم و باید لیگ را با برد شروع کنیم.»

 

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که "چقدر از راه‌آهن حریف استقلال در هفته اول لیگ برتر شناخت دارید؟"، گفت: «در هفته‌های ابتدایی تیم‌ها شناخت کمی از یکدیگر دارند ولی ما باید لیگ را با برد شروع کنیم، چون برای قهرمانی نیاز به این داریم که حداکثر امتیازها را بگیریم. بازی با راه‌آهن بسیار مهم است و راه‌آهنی‌ها حریف قابل احترامی هستند اما ما تلاش می‌کنیم تا در بازی با این تیم برنده از زمین بیرون بیاییم.»

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها