کد خبر: ۲۳۸۶۲۴
زمان انتشار: ۱۷:۰۳     ۰۴ مرداد ۱۳۹۳
رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در مورد رقم قرارداد پرسپولیس با علی دایی گفت: مربی ما در ایران قیمت ندارد.

به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، حمیدرضا سیاسی در واکنش به مسدود شدن حساب باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: به نظر من در این باره باید علیرضا رحیمی صحبت کند چون او بهتر از همه در جریان این اتفاقات است.

 

وی در پاسخ به سوالی که نظر هیات مدیره در این باره چه می‌شود، نیز گفت: من راستش را بخواهید اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم که بخواهم جواب سیاست‌های هیات مدیره را بدهم. وقتی که اطلاعات ندارم به نظر شما چه چیزی می‌توانم بگویم. من فعلا در جریان این موضوع نیستم اما فقط می‌دانم که حساب‌هایی که مسدود شده در آن پول خاصی نیست تا از آن برداشت شود.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس با تعجب کردن از بودن حدود 300 میلیون تومانی در حساب بلوکه شده نیز گفت: حساب را بلوکه کردند اما بعید می‌دانم این پول را برداشته باشند.

 

سیاسی درباره حل مشکل کشتی‌گیران نیز خاطرنشان کرد: برای ما از همه چیز مهم‌تر این است که تیم‌مان بسته شود و سپس به کشتی‌گیران رسیدگی می‌کنیم. شاید با این کار تیم هم دچار مشکلاتی شود اما بالاخره کاری نمی‌شود کرد. در هر صورت جزو برنامه‌های ما این است که مشکل کشتی‌گیران را حل کنیم. الان مشکل ما با 70 یا 80 میلیون تومان حل نمی‌شود بلکه ماجرا چیز دیگری است اما انشالله سعی می‌کنیم کشتی‌گیران به حق و حقوقشان برسند.

 

رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به سوالی که چرا اینقدر شما بدشانسی می‌آورید و راه‌آهن را از شما گرفته‌اند گفت: به نظر من این بدشانسی نیست، تازه خوش‌شانسی است که این اتفاق افتاده است. در مورد راه‌آهن به نظر من استیلی تمام تلاش خود را انجام داد.

 

رئیس هیات مدیره قرمزپوشان در پاسخ به سوال دیگری که چرا دوست ندارید خودتان را لو دهید که با راه‌آهنی‌ها همکاری می‌کنید یادآور شد: هرچه خدا بخواهد همان اتفاق می‌افتد اما ما مبلغ بیشتر برای گرفتن راه‌آهن نمی‌دهیم. من فقط این را به شما می گویم هرچه خدا بخواهد همان اتفاق می‌افتد. فقط همین را می‌گویم استیلی راه‌آهن را نجات داد و حالا باید ببینیم که مسئولان مملکت می‌خواهند که این باشگاه ریشه‌دار به کار خود ادامه دهد یا خیر.

 

رئیس هیات مدیره قرمزپوشان در مورد قرارداد 2 میلیارد و 100 دایی با پرسپولیس و حمله به سرمربی قرمزپوشان نیز گفت: چه کسی به دایی حمله کرده؟! حمایت از او که سرمایه فوتبال ما است چه می‌شود؟ شماها باید از دایی دفاع کنید. اگر شماها دفاع نکنید چه کسی باید از علی دایی دفاع کند.

 

وی افزود: به نظر من علی دایی نه تنها 2 میلیارد بلکه 100 میلیارد می‌ارزد اما بستگی به جیب باشگاه دارد که بتواند این پول را بدهد یا خیر. هرکسی برای یک جایی ارزش دارد. دایی در فوتبال ایران قیمت ندارد اما باید ببینیم باشگاهی می‌تواند آن را پرداخت کند یاخیر.

 

وی در پاسخ به سوالی که آیا شما می‌توانید به دایی 2 میلیارد و 100 پول بدهید یا خیر گفت: ما اگر پول داشتیم الان وضعیت‌مان با کشتی‌گیران این نبود که هر روز به دادگاه و پاسگاه برویم.
 

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها