کد خبر: ۲۳۸۸۱۹
زمان انتشار: ۱۳:۰۵     ۰۵ مرداد ۱۳۹۳
رئیس ستاد نماز جمعه با بیان این که هر زمان که عید سعید فطر اعلام شود آمادگی برپایی مراسم نماز عید فطر را داریم، گفت:از ساعت ۴ و۳۰دقیقه صبح عید فطر درهای مصلا به روی نمازگزاران باز و نماز به امامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای اقامه خواهد شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از شبکه خبر،  نماز باشکوه عید سعید فطر به امامت رهبر معظم انقلاب اسلامی در مصلای بزرگ حضرت امام خمینی (ره) در تهران اقامه می شود.

ریس ستاد اقامه نماز جمعه با بیان این که هر زمان که عید سعید فطر اعلام شود آمادگی برپایی مراسم نماز عید فطر را داریم، گفت: از ساعت 4 و 30 دقیقه صبح روز عید فطر درهای مصلا از سه ضلع شرقی، غربی و شمالی به روی نمازگزاران باز است و نماز به امامت مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای رأس ساعت هشت اقامه خواهد شد.

حجت الاسلام شیرمردی  با بیان این که 13 کمیته در ستاد مراسم عید سعید فطر برای برپایی هر چه باشکوهتر نماز عید فطر انجام وظیفه می کنند؛ گفت: 4000 دستگاه اتوبوس در صبح عید سعید فطر شهروندان را از میدان های مختلف تهران به مصلای بزرگ امام خمـــینی (ره) منتقل می کنند و پس از مراسم به مبادی و میدان های اصلی باز می گردانند.

وی افزود: همچنین هر سه دقیقه یک قطار شهری (مترو) نیز در رفت و آمد به سمت مصلای بزرگ امام خمینی (ره) است و از مبادی ورودی مصلا نیز450 دستگاه ون نمازگزاران را به داخل مصلا منتقل می کند.

حجت الاسلام شیرمردی افزود:4000 نفر مسئولیت انتظامات و راهنمایی را در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) برعهده خواهند داشت.

وی با بیان این که 60 سازمان و نهاد علاوه بر نیروهای مردمی در کار مراسم نماز عید سعید فطر مشارکت دارند، گفت: همچنین چهار پارکینگ بزرگ در اطراف مصلا برای خودروهای شخصی در نظر گرفته شده هر چند بهتر است نمازگزاران از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها