کد خبر: ۲۳۹۱۶۲
زمان انتشار: ۲۱:۵۹     ۰۶ مرداد ۱۳۹۳

به گزارش پایگاه 598،سیروس محجوب از شکایت باشگاه ملوان نسبت به در اختیار گرفتن دو بازیکن این باشگاه توسط تراکتورسازی بدون طی مراحل قانونی و بدون صدور رضایت نامه از سوی ملوان خبر داد.

او اضافه کرد: باشگاه تراکتورسازی بدون انجام مراحل قانونی شاهین ثابقی و محمد پور رحمت الله ، بازیکنان ملوان را در اختیار گرفته است. به دنبال این موضوع ما از باشگاه تراکتورسازی به کمیته‌ انضباطی، سازمان لیگ و ستاد کل نیروهای مسلح شکایت ‌کرده‌ایم .

مالک باشگاه ملوان با بیان این که برای حضور این دو بازیکن در ملوان نامه‌ای را از سردار باران چشمه ، رییس تربیت بدنی نیروهای مسلح در اختیار داریم افزود: تا الان هم صبر زیادی کردیم تا این موضوع حل شود اما گویا باشگاه تراکتورسازی به دنبال حل این مساله نیست. این بازیکنان با ما قرارداد دو ساله دارند و تراکتورسازی بدون طی مراحل قانونی قراردادی را با این دو بازیکن ملوان بسته است.

محجوب خاطر نشان کرد: در این میان ما خیلی این دو بازیکن را مقصر نمی‌دانیم. مقصر اصلی باشگاه تراکتورسازی است که بدون هماهنگی با ما با این دو بازیکن مذاکره و با آنها قرارداد بسته است. ما حتی به این دو بازیکن چیزی حدود 10 برابر رقم معمولی که برای بازیکنان سرباز می‌پردازند می‌خواستیم بدهیم.

او با اشاره به این که باشگاه ملوان سال‌ها برای این دو بازیکن زحمت کشیده، گفت: برای منافع باشگاه و خوشحال کردن هواداران به شدت دنبال این موضوع هستیم و آن را پیگیری می‌کنیم.

مالک باشگاه ملوان همچنین در بخش دیگر از صحبت‌های خود برای در اختیار قرار گرفتن بختیار رحمانی اشاره کرد و گفت: به شدت به دنبال این بازیکن هستیم و اگر مراحل قانونی برای در اختیار قرار گرفتن او طی شود حتما او را به ملوان می‌آوریم.

نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها