کد خبر: ۲۳۹۲۰۴
زمان انتشار: ۱۲:۴۲     ۰۷ مرداد ۱۳۹۳
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام نیوز، حنیف عمران زاده درباره آسیب دیدگی خود عنوان کرد: «فعلا در حال فیزیوتراپی هستم. فکر می کنم بر اساس برنامه ای که ریخته ایم تا هفته سوم و بازی با سپاهان به میدان برمی گردم. برخی دوستان نگران بودند که این زمان طولانی تر می شود اما خوشبختانه تا آن زمان که بازی حساسی است به میدان برمی گردم. امیدوارم امیرحسین صادقی هم هر چه سریعتر بهبود خود را پیدا کند و برگردد.»

 

وی درباره اینکه چرا برای جام جهانی تیم ملی را همراهی نکرد گفت: «این مساله تصمیم مربی است. فکر می کنم نیم فصل دوم نیم فصل خوبی داشتم ولی این نظر کی روش بود که به تیم ملی نروم.»

 

مدافع تیم استقلال درباره جدای مهدی رحمتی از جمع آبی پوشان اظهار داشت: «من و مهدی 3، 4 سال زندگی کردیم. چه در اردوها و چه در زندگی. قسمت این بود که رحمتی به پیکان برود. امیدوارم در همه مسابقات موفق باشد غیر از بازی با استقلال که شوخی بردار نیست.»

 

عمران زاده درباره شرایط آبی ها برای فصل جاری گفت: «ما امسال را خوب شروع کردیم و دوران آماده سازی را به خوبی طی کردیم. ملی پوشان هم تمدید کردند که جزو اتفاقات خوب است. امیدوارم با کمک هواداران نتایج خوبی بگیریم. خوشبختانه مشکل مالی هم نداریم.»

 

وی درباره اینکه آیا مصدومیت نگرانش کرده بود اظهار داشت: «همین طور است. من در صحفه شخصی ام هم نوشته بودم که مردم دعایم کنند. اگر یک ذره بیشتر تاندون پایم پاره شده بود باید فوتبال را کنار می گذاشتم. خدا را شکر اتفاق بدی نیفتاد و توانستم به فوتبال ادامه بدهم.»

 

عمران زاده درباره بحث ممنوع الخروجی اش به دلیل قرارداد با باشگاه پرسپولیس گفت: «وکیلم زنگ زده بود که ممنوع الخروجی و به من گفتند که باشگاه پرسپولیس از طرف تو مالیات رد کرده است و 30 میلیون باید برای قراردادت با پرسپولیس مالیات بدهی. خوشبختانه رحیمی نامه ای داد که من اصلا بازیکن پرسپولیس نبودم و مشکل حل شد.»
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها