کد خبر: ۲۳۹۹۰۸
زمان انتشار: ۱۰:۰۰     ۱۲ مرداد ۱۳۹۳
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس ممنوع الخروج شد.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، علی پروین، سرپرست سابق باشگاه پرسپولیس و یکی از پیشکسوتان فوتبال ایران با نامه مسئولان و بنا بر دلایل مسایل شخصی تا اطلاع ثانوی ممنوع‌الخروج شد.

البته وی امروز از طریق وکیل خود اقدامات لازم را برای رفع این مشکل را انجام داده و پیگیر حل این مشکل است.

فعلا نباید به پرسپولیس خُرده گرفت

در همین حال، علی پروین در گفت‌وگو با فارس، ابتدا در خصوص تساوی پرسپولیس مقابل نفت تهران اظهارداشت: بالاخره بازی اول است و هنوز تیم‌ها در حال و هوای آماده‌سازی هستند و نباید فعلاً از تیمی بخاطر نتایجش خُرده گرفت، انشاالله بازی‌های بعدی نتایج بهتر می‌شود ولی نباید از حق گذشت که پرسپولیس ۵-۶ موقعیت بسیار خوب داشت اما توپ نمی‌خواست وارد دروازه شود.

پروین درباره ممنوع‌الخروج شدنش گفت: یکسری از اتفاقات افتاده اما ممنوع‌الخروج شدن من هیچ ربطی به بانک رسالت که در زمان مدیرعاملی‌ام اسپانسر پرسپولیس شد، ندارد. خیالتان راحت باشد. بالاخره یک سری مسائل شخصی وجود دارد که همان موضوع باعث شده که ممنوع‌الخروج شوم.

پروین ادامه داد: اما مشکل خاصی نیست و این مشکل شخصی من حل شده و انشاالله تا فردا یا پس فردا این موضوع رفع می‌شود اما باز هم می‌گویم بانک رسالت در زمان مدیرعاملی‌ام در پرسپولیس بسیار شفاف به باشگاه کمک کرد و تمام مدارک هم وجود دارد اما اتفاق ممنوع‌الخروج شدن من هیچ ربطی به این اسپانسر، این بانک و زمان مدیریتم در پرسپولیس ندارد. یک موضوع شخصی است که انشاالله در حال حل شدن است، من فقط این حرف را زدم که این بنده‌خداها که به باشگاه پرسپولیس کمک کرده‌اند زیر سئوال نروند.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۰
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها