کد خبر: ۲۳۹۹۴۰
زمان انتشار: ۱۱:۴۰     ۱۲ مرداد ۱۳۹۳
به گزارش پایگاه 598 به نقل از فارس، همزمان با حملات گسترده رژیم صهیونیستی به غزه وبلاگ‌نویسان کشورمان نیز دست به قلم شده‌اند و از مقاومت مردم مظلوم غزه حمایت می‌کنند. وبلاگ الف دزفول آورده است: این روزها که تلویزیون مدام صحنه‌های تکه تکه شدن زنان و کودکان معصوم غزه را به دست تنها جنایتکار تاریخ نشان می‌دهد، یاد آن روزهای دزفول خودمان می‌افتم؛ آن روزهایی که زیر باران موشک‌های 12 متری و گلوله‌های توپ، صدای مظلومیتمان را کسی نمی‌شنید.
 
تشابه تصاویر غزه با تصاویر روزهای موشک باران دزفول، مرا برد سمت آرشیو عکس‌های موشکباران شهرم؛ چقدر صحنه‌ها مشابه‌اند، تصاویر سمت چپ دزفول و سمت راست غزه؛ انگار تاریخ دارد تکرار می‌شود.
 
تاریخ دارد تکرار می شود، اندکی دیگر مقاومت کن، غزه! سرت را بالا بگیر و مقاومت کن؛ تکیه کن بر همت جوانان غیورت؛ مشت‌هایت را گره کن و مگذار شرافت و کرامتت به موشکی و خمپاره‌ای فرو ریزد.
 
اگر چه کودکان و زنانت را قطعه قطعه کنند و خانه‌هایت را با خاک یکسان؛ دوباره برخواهی خواست؛ دوباره بهتر از روز اول زندگی جریان خواهد یافت در تو.
 
من دردت را می‌دانم، خوب هم می‌دانم، با ذره ذره خاکم درک کرده‌ام، 8 سال دنیا هرچه از موشک و توپ و راکت داشت روی سرم ریخت و هیچ کس صدای مرا نشنید، خاکم 8 سال عطر خون گرفت؛ اما ایستادم و امروز سربلندتر از همیشه در نقشه کشورم می‌درخشم.
 
نامم را گذاشته اند پایتخت مقاومت ایران.
 
من دزفولم!
 
تاریخ دارد تکرار می شود؛ ببین، این تصاویر دیروز من و امروز توست؛ ببین چقدر شبیه هم‌اند، دارد همان روزهای من برایت تکرار می‌شود. ببین:

 
 
پس به برکت جوانانت مقاومت کن، مقاومت کن و مقاومت کن؛ سرافرازی امروز من، ثمره مقاومت دیروزم است.
غزه! صبر کن که خداوند وعده داده است : «ان نصر الله قریب» و همیشه این آیه را زمزمه کن که «ان مع العسر یسرا»، جوانان من، همیشه و هر لحظه هوایت را دارند و منتظر فرمان ایستاد‌ه‌اند تا سلاح در دست بگیرند و بایستند روبروی گرگانی که فقط خون کودکانت سیرابشان می‌کند.
 
غزه! اندکی دیگر بایست و زخم‌ها را تحمل کن، روزگار خوشی در پیش خواهی داشت.
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
جدیدترین اخبار پربازدید ها