کد خبر: ۲۶۳۳۶۸
زمان انتشار: ۱۹:۰۷     ۳۰ مهر ۱۳۹۳

به گزارش پایگاه 598، تیم‌های فوتبال پدیده خراسان و استقلال در چارچوب هفته دوازدهم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور از ساعت 15 امروز (چهارشنبه) در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف هم رفتند. بخشی از حواشی این دیدار به شرح زیر است:

* پیش از آغاز بازی به دلیل درگذشت آیت‌الله مهدوی کنی، رئیس مجلس خبرگان رهبری یک دقیقه سکوت در ورزشگاه اعلام شد. همچنین بازیکنان استقلال در بازی امروز بازوبند مشکی بسته بودند.

* هنگامی که امیرحسین صادقی و رضا عنایتی، کاپیتان‌های دو تیم کنار داور ایستاده بودند امیرحسین صادقی به شوخی به مهاجم پدیده مشهد گفت که بازوبندت را خوب نبسته‌ای!

* عباس محمدرضایی، مهدی خیری، رضا عنایتی و محمدرضا ناصحی پیش از آغاز بازی به سمت نیمکت استقلال رفتند و محمدرضا خرسندنیا نیز در کنار نیمکت پدیده حضور یافت.

* عقربه‌های اسکوبورد ورزشگاه ثامن خراب است.

* با توجه به قطع بارش باران بر تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه افزوده شد.

* در ابتدای نیمه دوم داور مسابقه به پیراهن کرار جاسم ایراد گرفت و از او خواست تا پیراهنش را عوض کند که به همین دلیل استقلال در ابتدای نیمه دوم ناچار شد دقایقی 10 نفره بازی کند.

این موضوع اعتراض شدید امیر قلعه‌نویی را به دنبال داشت. سرانجام میرشاد ماجدی، سرپرست تیم فوتبال استقلال پیراهن دیگری در اختیار کرار قرار داد تا او بتواند به زمین بازگردد.‬

علیرضا مرزبان بعد از تساوی یک بر یک تیمش در دیدار مقابل استقلال به شیوه مخصوص خود و همراه با هواداران پدیده به شادمانی پرداخت. این در حالی بود که امیر قلعه‌نویی به شدت از نتیجه کسب شده ناراضی بود.

* خسرو حیدری و رضا عنایتی در پایان بازی با جانبازان حاضر در کنار زمین عکس یادگاری انداختند.

* ستار همدانی، مربی تیم استقلال در پایان بازی با یکی از عوامل برگزاری بازی درگیری لفظی شدیدی پیدا کرد. این درگیری از آنجا آغاز شد که هواداری قصد انداختن عکس یادگاری با آندرانیک تیموریان را داشت اما یک مأمور حاضر در ورزشگاه دست این بازیکن را کشید که این موضوع سبب ناراحتی او و درگیری لفظی همدانی با این مأمور شد.

در این شرایط میرشاد ماجدی، سرپرست تیم فوتبال استقلال هم با اعتراض به اینکه مأمور نیروی انتظامی سبب آغاز درگیری شده است، همدانی و تیموریان را آرام کرد.


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
مهدي
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۱۹:۳۵ - ۳۰ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
حق بااندوبود
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها