کد خبر: ۲۶۳۳۸۰
زمان انتشار: ۱۹:۱۴     ۳۰ مهر ۱۳۹۳
با راه نیافتن دوربین‌های صداوسیما به ورزشگاه‌ها برای ضبط مسابقات فوتبال هفته دوازدهم از لیگ برتر، باید دید برنامه «90» در هفته آینده چه سیاستی را برای پرداختن به مسابقات اتخاذ خواهد کرد.

به گزارش پایگاه 598، بخش عمده‌ای از برنامه «90» در طول این سال‌ها، بر محور پخش صحنه‌های حساس مسابقات فوتبال و پرداختن به اشکالات و شبهه‌های داوری استوار بوده است، اما مسلما بسته شدن درهای ورزشگاه‌ها به روی دوربین‌های صداوسیما، تولید و پخش برنامه به روال سابق را برای فردوسی پور و یارانش با مشکل مواجه می‌کند؛ بنابراین باید دید سازندگان «90» در هفته آینده چه رویکردی را برای پرداختن به مسابقات فوتبال لیگ برتر در برنامه‌شان اتخاذ خواهند کرد.

هر چند روز گذشته خبرنگاران به هنگام برگزاری بازی پرسپولیس و سایپا، حامد راستگو، خبرنگار برنامه «90» را در میکسدزون دیده‌اند که با دوربین کوچکی مشغول تهیه گزارش و گفت‌وگو با بازیکنان بوده است.

عادل فردوسی‌پور که پرداخت صریح و شفاف به مشکلات فوتبال کشور را در دستور کار خود قرار داده است،‌ تاکنون نسبت به اختلاف صدا و سیما و فدراسیون فوتبال بر سر خرید حق پخش مسابقات فوتبال سکوت کرده است؛ موضعی که مشابه آن را در میان مدیران ارشد سازمان صدا و سیما نیز می‌توان دید.

در طول ماه‌های اخیر به رقم تهدیدات جدی رییس فدراسیون فوتبال مبنی بر پخش نکردن مسابقات و اجازه ندادن به دوربین‌های صداوسیما برای پوشش بازی‌های لیگ برتر، ضرغامی و دیگر مدیران صداوسیما بارها تاکید کرده‌اند که این مسابقات از تلویزیون پخش خواهد شد.

این در حالی است که روز گذشته تهدیدات چندماهه کفاشیان عملی شد و برغم اعلام تلویزیون درخصوص پخش بازی پرسپولیس و سایپا، این دیدار روی آنتن نرفت تا اختلاف طولانی‌مدت فدراسیون و صداوسیما سرانجام به آنتن کشیده شود و بیننده‌ی تلویزیون را هم تحت تاثیر قرار دهد.

در پی راه ندادن دوربین‌های صدا و سیما به ورزشگاه آزاد ی و سایر ورزشگاه‌های کشور، سید تقی سهرابی، مدیر کل روابط عمومی سازمان و صدا و سیما در با ایسنا اعلام کرد که صدا و سیما آمادگی پخش این بازی‌ها را داشته است و فدراسیون فوتبال به دلیل کارشکنی اجازه پخش این بازی‌ها را نداد.

او تاکید کرده است که بابت پخش نشدن مسابقات فوتبال از تلویزیون، فدراسیون فوتبال باید پاسخگوی مردم باشد.

براساس این گزارش، امروز چهارشنبه (30 مهرماه) نیز دیگر بازی حساس لیگ برتر میان تیم‌های استقلال تهران و پدیده خراسان برگزار می‌شود که به نظر می‌رسد همانند بازی پرسپولیس و سایپا این مسابقه نیز از شبکه سه سیما پخش نشود.

ایسنا


نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
انتشاریافته:۱
در انتظار بررسی: ۱
* نظر:
ارسال نظرات
ناشناس
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
۲۰:۴۷ - ۳۰ مهر ۱۳۹۳
۰
۰
بهتر است این فوتبال مسخره را با رئیس دانشمندش (آقای خنده )نبینیم
پاسخ
جدیدترین اخبار پربازدید ها